Pasiekimai

Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
XXIV Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada
I
 
III
 
2017-04-08
 
Greta Vislockytė,
Galina Kalinina
Alisa Kontorovič,
Natalja Paškova
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
 
I
 
II
 
2017-04
 
Ksenija Siniova
Pacijenko Julija
Mitronin Anton
Lietuvių kalba
Respublikinėje tautinių mažumų mokyklų lietuvių kalbos olimpiada
III
 
Pagyrimo raštas už vieną originaliausių kūrybinių užduočių
 
2017-03
 
Viktorija Volodkovič,
Šarūnė Kairaitienė
Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiada
II
2017-02
 
Viktorija Volodkovič,
Šarūnė Kairaitienė
Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų kūrybinių darbų „Skaitydamas esu kūrėjas“
III
III
2017
 
Angelina Rynkevičiūtė,
Diana Šuškevičiūtė,
Asta Naruševičiųtė
Chemija
Vilniaus miesto chemijos olimpiada
III
III
2017-01
 
Simona Gromovaitė,
Artiom Stepanov,
Natalija Romanenkova
Informatika
Lietuvos mokinių 28-osios informatikos olimpiados Vilniaus miesto atrankinė dalis
II
2017-02
 
Tomas Zaluckis,
Jaroslavas Zinevič,
Jonata Avižinieniė
Matematika
Respublikinė matematikos olimpiada
III
2017-03
 
Andrej Demidenko,
Elmira Manatova
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
I
 
II
2017-02
 
Robertas Baravikas,
Teresa Ruckaja
Andrej Demidenko,
Elmira Manatova
Biologija
Vilniaus miesto biologijos olimpiada
III
2017-01
 
Arsenij Siniov,
Margarita Petrova
Istorija, teisės pagrindai
Lietuvos mokinių istorijos olimpiada
II
2017-02
 
Greta Vislockytė,
Lolita Mateikaitė
Ekonomika
Vilniaus miesto ekonomikos olimpiada
III
2017-04
 
Martin Lyla,
Olga Marinina
Muzika
Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkursas
II
 
Vytauto Kernagio fondo prizas
 
2017-04-22
 
Andrius Savčenko,
Andrius Mišris,
Natalja Kosakovskaja
XIII Tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta“
I
 
II
 
2017-04 22-23
 
Marta Gintovt
Liudmila Kuzybajeva,
Irina Borodenkova
Vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas Viltautui Kernagiui atminti
III
2017-03-17
 
Andrius Mišris,
Andrius Savčenko
Teatras
Tarptautinis festivalis „Sampo, The Mill Of Happiness“ (Juvaskyla, Suomija)
Dalyvio diplomas
2017-03 08-13 d.
 
Teatro studija „Arlekinas“
Tarptautinis festivalis „ARTimi“ (Anykščiai)
Dalyvio diplomas
2017-05 4-7 d.
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis festivalis „ART-Master“ (Juvaskyla, Suomija)
Dalyvio diplomas
2017-08 25-27 d.
Teatras „Arlekinas“
Technologijos
Vilniaus miesto mokinių technologijų olimpiada
III
Nominacija „Už sveikesnį požiūrį į mitybą“
2017-02-23
 
Nikita Semionov,
Olga Žitkevič
Sportas
Lietuvos mokinių žaidynių badmintono varžybos
II
2017-02-25
 
Alsu Rubinskaya,
Diana Bumbulytė,
Vitalija Movšovič,
Fausta Kuncevičienė
Vilniaus miesto mokinių žaidynių badmintono varžybos
I
2017-02-07
 
Alsu Rubinskaya,
Diana Bumbulytė,
Vitalija Movšovič,
Fausta Kuncevičienė
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
XXIII Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiada
II
 
III
 
„Už gerai atliktą retorinę užduotį“
 
„Už interpretaciją“
2016-04-09
 
Sofija Ekkert
Julija Kovalenko
 
Simona Gromovaitė
 
 
Anastasija Borisova
 
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
III
I
I
2016-02
 
 
2016-04
Sofja Ekkert,
Anastasija Borisova,
 
Julija Pacijenko,
I. Osina,
Alisa Kontorovič,
N.Paškova,
Lietuvių kalba
Respublikinė konferencija-varžytuvės „Užgavėnės 2016“
II
2016-02-09
Mokinių komanda,
Albina Kotelnikova
Vilniaus miesto skaitovų konkursas
II
2016-04
Elmyra Ragimova,
Vita Norvilienė
Informatika
27 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada (respublikinis atrankos etapas)
Nugalėtojas
2016-02-02
Nikita Daniliuk,
Jonata Avižinienė
Anglų kalba
Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių mokinių anglų kalbos eilėraščio skaitovų konkursas
II
2016-02-18
Orchan Džafarov,
Jelena Grigorjeva
Matematika
 
Tarptautinis matematikos konkursas „Euklidas“
Išrinktas dalyvauti finale Lenkijoje
2016-01
Vladislav Guzov, Elmira Manatova
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
I
2016-02
Robertas Baravikas
Fizika
Vilniaus miesto fizikos olimpiada
II
2016-04
Andrej Demidenko,
Galina Ščiglo
Ekonomika
22 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada
22 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada
I
III
2016-03
2016-04-23
Nikita Daniliuk,
Olga Marinina
Chemija
Vilniaus miesto chemijos olimpiada
III
2016-01
Artiom Stepanov,
Natalija Romanenkova
Muzika
XII Tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta“
III
2016-04-16
Artiom Nikiforov, Irina Borodenkova
Technologijos

Vilniaus miesto technologijų olimpiada

III
 
Nominacija „Už namų darbą
2016-02-25

Anastasija Grigorjeva, Olga Žitkevič

Sportas

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių badmintono varžybos

II
2016-02-18
Vitalija Movšovič, Viktorija Bukovskaj,
Diana Bumbulytė, Fausta Kuncevičienė

Kroso estafečių varžybos

II
2016-04
Mokinių komanda
Viktor Vaščenko
Dailė

Nacionalinis vaikų kūrybos dailės darbų konkursas „Piešiam“

I
2016-11-21
Valerija Kondratovič, Larisa Lopatina

Vilniaus mokytojų ir moksleivių darbų paroda „Vilnius miniatiūrose“

Laureatė
2016-11
Dominika Kolosova, Larisa Lopatina

Konkursas „Mano kinas“

Nominacija „Už kūrybinius ieškojimus“
2016-10
Elena Naidionova, Alina Rakitskaja, Rimas Kisielius
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Vilniaus miesto 5-9 klasių mokinių rusų
I
 
I
 
I
 
II
 
II
2015-04
 
Nazaras Šaraškinas, Galina Kalinina
Julija Pacijenko, Ina Osina
Anton Mitronin, Margarita Turčanovič
Alisa Kontorovič, Svetlana Zujevič
Nikolaj Kalinovskij, Margarita Turčanovič
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
II
II
I
II
2015-12-04
 
 
Artiom Nikiforov, Polina Blocha, Tatjana Timko
Anastasija Borisova,
 
Vasilisa Agarkova, Natalija Paškova
Anastasija Marčenko, Marina Volkova
Lietuvių kalba
Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „lietuviškai rašyti moku“
III
2015-04-24
Viktorija Volodkovič, Jolanta Žalienė
Chemija
Tarptautinis kristalų augintojų konkursas „IYCr 2014 worldwide crystal growing competition”
II
2015-04
Mokinių komanda,
Natalija Romanenkova, Margarita Petrova
Informatika
Vilniaus miesto 26 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada
III
2015
Maksim Olševski, Rimas Černiauskas
Vilniaus miesto 27 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada
I
II
2015-12
Nikita Daniliuk, Maksim Olševskij, Jonata Avižinienė
Anglų kalba
Vilniaus miesto mokinių anglų kalbos olimpiada
III
2015
Alexsandr Klipii, Galina Kurčevskaja
Matematika
 
Tarptautinis matematikos konkursas „Euklidas“
Išrinktas dalyvauti finale Lenkijoje
2015
Nikita Daniliuk, Teresa Ruckaja
Matematikos konkursas „Kengūra“
Tarp 50 geriausių mokinių Lietuvoje
2015
Džoni Kuprašvili, Danila Dominik Gribanov
Geriausiai atliko Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduoti
Diplomai
2015
Junona Stech, Jevgenij Siniov, Robertas Baravikas, Ilja Gukovas, Danielius Novikovas, Arsenij Siniov
Matematikos olimpiada (Vilniaus miesto etapas)
I
I
III
Pagyrimo raštai
2015
Robertas Baravikas, I.Račinskij, Irina Žernakova
Andrej Demidenko, Elmira Manatov
Simona Ostapenko, I.Žernakova
Nikita Daniliuk, Teresa Ruckaja, M.Lyla, Lilija Rudalevičienė, M.Tirdatov, Valentina Arlauskienė
Biologija
VII kasmetinis Europos rašinių konkursas, skirtas DNR dienai paminėti. Nacionalinis etapas.
Vilniaus universiteto medicinos fakulteto dekano A.Utkaus premija
2016-04
Maksim Makarov,
Natalija Liniova
Istorija, teisės pagrindai
Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“(Maketai)
III
2014-2015
Kiril Siromukov, Tamara Jakubovskaja
Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“
III
2015
Anastasija Ivanova, Julijona Liachovič, Kiril Siromukov, Tamara Jakubovskaja
Ekonomika
21 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada
Pagyrimo raštas (papuolė į 20-ką)
2015-04-17
Sava Kovalenko, Denis Aleksiuk, Olga Marinina
Geografija
2015 metų 6-8 klasių geografijos olimpiada „mano gaublys“
Tarp 8 klasės mokinių surinko daugiausia taškų
2015-03-13
Daniel Novikov, Rima Šimenaitė
2015 metų 6-8 klasių geografijos olimpiada „mano gaublys“
Tarp 7 klasės mokinių surinko daugiausia taškų
2015-03-13
Denisa Nepagodina, Rima Šimenaitė
Bandomasis Europos egzaminas
I
2015
Alexsandr Klipii
Muzika
Vilniaus miesto mokinių vokiškos dainos konkursas
Padėka
2015-04-23
Artiom Nikiforov, Svetlana Makovskaja, Irina Borodenkova
Vilniaus miesto talentų konkursas
I
2015-05-02
Veronika Drobitko
Populiariausios dainos konkursas „Pavasario balsai“
I
II
III
2015-05-22
Artiom Nikiforov Dominyka Orlova, Anastasija Michailenko
Teatras
Respublikinis konkursas-šventė „Tegyvuoja teatras“
Ryškiausias sezono režisierius
2015-05-09
Tatjana Timko
Tarptautinis teatrų festivalis „Vilniaus rampa-2015“
Didysis prizas
2015-05 28-31 d.
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis teatrų festivalis (Tiumenė)
Nominacija „Geriausias vyrų vaidmuo“
2015-02
Teatras „Arlekinas“

Tarptautinis XV moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas

Padėka už dalyvavimą šventinėje programoje
2015-06-06

Teatras „Arlekinas“

Dailė

Konkursas-paroda „Po angelo sparnu“

Padėka
2015-01-16

Valerija Šatrova, Nijolė Kūjalytė

Piešinių konkursas „Kelio ženklai man ne priešai“

I
2015-10-16

Natalija Butylkina, Rimas Kisielius

Technologijos

Respublikinis dailės, technologijų ir dorinio ugdymo konkursas-paroda „Po angelo sparnų“

III
2015-01-16

Ana Kruglova, Olga Žitkevič

Tarptautinis XV moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“

Laureatės
2015-06-06
Anastasija Grigorjeva, Anastasija Golubova, Olga Žitkevič
Civilinė sauga

Vilniaus miesto civilinės, priešgaisrinės saugos varžybos „Būk saugus“

III
2015-05-06
Višnevski Roman, Kartašova Valerija, Nejolov Ilja, Varec Daniel, Romančiuk Viktorija, Zenevič Edvin, Tatjana Zubovskaja

Vilniaus miesto mokinių lankstinuko konkursas (Vilniaus saugaus eismo mokykla)

I
II
2015-03-12
Aleksandra Novakauskaitė, Rimas Kiselius
Irina Tašlanova, Tatjana Zubovskaja
Sportas

Tinklinio varžybos (Vilniaus jaunųjų turistų centras)

I
2015-03-07
Mokinių komanda, A.Kovalskaja

Kvadrato varžybos (Vilniaus jaunųjų turistų centras)

I
2015-05-12
Mokinių komanda
A.Kovalskaja
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Vilniaus miesto 5-9 klasių mokinių rusų
I
 
I
 
I
 
II
 
II
2015-04
 
Nazaras Šaraškinas, Galina Kalinina
Julija Pacijenko, Ina Osina
Anton Mitronin, Margarita Turčanovič
Alisa Kontorovič, Svetlana Zujevič
Nikolaj Kalinovskij, Margarita Turčanovič
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
II
II
I
II
2015-12-04
 
 
Artiom Nikiforov, Polina Blocha, Tatjana Timko
Anastasija Borisova,
 
Vasilisa Agarkova, Natalija Paškova
Anastasija Marčenko, Marina Volkova
Lietuvių kalba
Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 7-8 klasių mokinių lietuvių kalbos konkursas „lietuviškai rašyti moku“
III
2015-04-24
Viktorija Volodkovič, Jolanta Žalienė
Chemija
Tarptautinis kristalų augintojų konkursas „IYCr 2014 worldwide crystal growing competition”
II
2015-04
Mokinių komanda,
Natalija Romanenkova, Margarita Petrova
Informatika
Vilniaus miesto 26 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada
III
2015
Maksim Olševski, Rimas Černiauskas
Vilniaus miesto 27 Lietuvos mokinių informatikos olimpiada
I
II
2015-12
Nikita Daniliuk, Maksim Olševskij, Jonata Avižinienė
Anglų kalba
Vilniaus miesto mokinių anglų kalbos olimpiada
III
2015
Alexsandr Klipii, Galina Kurčevskaja
Matematika
 
Tarptautinis matematikos konkursas „Euklidas“
Išrinktas dalyvauti finale Lenkijoje
2015
Nikita Daniliuk, Teresa Ruckaja
Matematikos konkursas „Kengūra“
Tarp 50 geriausių mokinių Lietuvoje
2015
Džoni Kuprašvili, Danila Dominik Gribanov
Geriausiai atliko Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduoti
Diplomai
2015
Junona Stech, Jevgenij Siniov, Robertas Baravikas, Ilja Gukovas, Danielius Novikovas, Arsenij Siniov
Matematikos olimpiada (Vilniaus miesto etapas)
I
I
III
Pagyrimo raštai
2015
Robertas Baravikas, I.Račinskij, Irina Žernakova
Andrej Demidenko, Elmira Manatov
Simona Ostapenko, I.Žernakova
Nikita Daniliuk, Teresa Ruckaja, M.Lyla, Lilija Rudalevičienė, M.Tirdatov, Valentina Arlauskienė
Biologija
VII kasmetinis Europos rašinių konkursas, skirtas DNR dienai paminėti. Nacionalinis etapas.
Vilniaus universiteto medicinos fakulteto dekano A.Utkaus premija
2016-04
Maksim Makarov,
Natalija Liniova
Istorija, teisės pagrindai
Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“(Maketai)
III
2014-2015
Kiril Siromukov, Tamara Jakubovskaja
Nacionalinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“
III
2015
Anastasija Ivanova, Julijona Liachovič, Kiril Siromukov, Tamara Jakubovskaja
Ekonomika
21 Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada
Pagyrimo raštas (papuolė į 20-ką)
2015-04-17
Sava Kovalenko, Denis Aleksiuk, Olga Marinina
Geografija
2015 metų 6-8 klasių geografijos olimpiada „mano gaublys“
Tarp 8 klasės mokinių surinko daugiausia taškų
2015-03-13
Daniel Novikov, Rima Šimenaitė
2015 metų 6-8 klasių geografijos olimpiada „mano gaublys“
Tarp 7 klasės mokinių surinko daugiausia taškų
2015-03-13
Denisa Nepagodina, Rima Šimenaitė
Bandomasis Europos egzaminas
I
2015
Alexsandr Klipii
Muzika
Vilniaus miesto mokinių vokiškos dainos konkursas
Padėka
2015-04-23
Artiom Nikiforov, Svetlana Makovskaja, Irina Borodenkova
Vilniaus miesto talentų konkursas
I
2015-05-02
Veronika Drobitko
Populiariausios dainos konkursas „Pavasario balsai“
I
II
III
2015-05-22
Artiom Nikiforov Dominyka Orlova, Anastasija Michailenko
Teatras
Respublikinis konkursas-šventė „Tegyvuoja teatras“
Ryškiausias sezono režisierius
2015-05-09
Tatjana Timko
Tarptautinis teatrų festivalis „Vilniaus rampa-2015“
Didysis prizas
2015-05 28-31 d.
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis teatrų festivalis (Tiumenė)
Nominacija „Geriausias vyrų vaidmuo“
2015-02
Teatras „Arlekinas“

Tarptautinis XV moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas

Padėka už dalyvavimą šventinėje programoje
2015-06-06

Teatras „Arlekinas“

Dailė

Konkursas-paroda „Po angelo sparnu“

Padėka
2015-01-16

Valerija Šatrova, Nijolė Kūjalytė

Piešinių konkursas „Kelio ženklai man ne priešai“

I
2015-10-16

Natalija Butylkina, Rimas Kisielius

Technologijos

Respublikinis dailės, technologijų ir dorinio ugdymo konkursas-paroda „Po angelo sparnų“

III
2015-01-16

Ana Kruglova, Olga Žitkevič

Tarptautinis XV moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“

Laureatės
2015-06-06
Anastasija Grigorjeva, Anastasija Golubova, Olga Žitkevič
Civilinė sauga

Vilniaus miesto civilinės, priešgaisrinės saugos varžybos „Būk saugus“

III
2015-05-06
Višnevski Roman, Kartašova Valerija, Nejolov Ilja, Varec Daniel, Romančiuk Viktorija, Zenevič Edvin, Tatjana Zubovskaja

Vilniaus miesto mokinių lankstinuko konkursas (Vilniaus saugaus eismo mokykla)

I
II
2015-03-12
Aleksandra Novakauskaitė, Rimas Kiselius
Irina Tašlanova, Tatjana Zubovskaja
Sportas

Tinklinio varžybos (Vilniaus jaunųjų turistų centras)

I
2015-03-07
Mokinių komanda, A.Kovalskaja

Kvadrato varžybos (Vilniaus jaunųjų turistų centras)

I
2015-05-12
Mokinių komanda
A.Kovalskaja
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
XX Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
I
2013-04-13
Jevgenij Paniutin,
Galina Kalinina
XX Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
III
2013-04-13
Viktorija Abložnaja,
Ala Šuverova

Respublikinis projektas „Lietuvos jaunimo mokymo ir paramos rusakalbės žiniasklaidos srityje programa „Točka.RU 2013“

Nominacijos „Foto“ nugalėtoja,

Nominacijų „Spauda“, „Internetas“, „Debiutas“ laureatė

2013-11-28
Alisa Glebova

Vilniaus miesto mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

I
2013-02-21
Jevgenij Paniutin, Galina kalinina

Vilniaus miesto mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

II
2013-02-21
Viktorija Abložnaja, Ala Šuverova

Vilniaus miesto 5-9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

I
2013
Anton Mitronin,
Margarita Turčianovič

Vilniaus miesto 5-9 klasių mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada

III
2013
Alisa Kontorovič,
Svetlana Zujevič
Rusų kalbos ir kultūros festivalis
II vieta
2013-04
Artiom Nikiforov
Margarita Turčianovič

Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas

II
2013-12-11
Polina Blocha,
Tatjana Timko

Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas

II
2013-12-11
Ana Trutneva,
Tatjana Timko
Lietuvių kalba

Vilniaus miesto lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas

III
2013
Anastasija Antonova,
Vaida Misūrienė

Vilniaus miesto konkursas „Pasveikink angelą sargą“ (organizatorius - Vilniaus aps. VPK)

Nominacija „Originaliausias pasveikinimas“
2013-09
5A klasė,
Violeta Dilkienė
Vokiečių kalba
Vilniaus miesto vokiškos dainos konkursas
Padėkos raštas
2013-04-18

Valerija Životkevič, Larisa ir Marina Jasinskajos Svetlana Makovskaja, Irina Borodenkova

Matematika
 
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
Padėkos raštas
2013-02
Nikita Gedgaudas
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
?
2013
Irina Zernakova
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
Padėkos raštas
2013
Denis Negodin,
Danuta Jablonskaja
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
Padėkos raštas
2013
Vladislav Guzov
Chemija
Vilniaus miesto chemijos olimpiada
III
 
Padėkos raštas
2013
Pavel Skulbeda
 
Jelizaveta Krotova
Natalja Romanenkova
Fizika

Respublikinis mokinių kūrybinių darbu konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“

III
2013-05
Gerard Vintoniuk, Marija Gladka
Istorija, teisės pagrindai
Tarptautinis istorijos online (internetinis konkursas) „VIA EVENTUM
2012-2013“
II
2012-2013
Vladislav Guzov
 
Tarptautinis istorijos online (internetinis konkursas) „VIA EVENTUM
2012-2013“
III
2012-2013
Anastasija Guzova
 
Ekonomika
Finansinio raštingumo olimpiada
Padėkos raštas
2013-12
11T klasė, O.Marinina
Geografija

Tarptautinis geografijos online (internetinis konkursas) „TELLURIS 2012-2013“

I
2012-2013
Vladislav Guzov
6-8 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Tarp šeštos klasės mokinių surinko daugiausia taškų.

2013-03-15
Arsenij Siniov,
Rima Šimėnaitė
Biologija
Konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Nominacija „Už menišką ir spalvingą darbo išraišką“

2013-02-23

Alisa Kontorovič, Viktorija Volodkovič, Margarita Petrova

Tikyba
 
Tarptautinėje olimpiada ,,Stačiatikių kultūros pagrindai"
I
2013-04
Marija Jurgelevič,
Jevgenij Sachanevičius

V stačiatikių kultūros pagrindų mokinių olimpiada

I
 
II
2012-2013 m.m.
Marija Jurgelevič
 
Jelena Koorits
Jevgenij Sachanevičius
Muzika
Tarptautinis vaikų meno festivalis „Baltijos mūza“
Diplomas „Ovacija“
 
2013
Irina Borodenkova
Tarptautinis vaikų meno festivalis „Baltijos mūza“
Laureatė
2013
Julija Valai
Tarptautinis vaikų meno festivalis „Baltijos mūza“
Laureatas
2013
Artiom Nikiforov,
Irina Borodenkova
I tarptautinis populiariosios dainos konkursas
I
2013-11-23
Artiom Nikiforov,
Irina Borodenkova
Vilniaus miesto vokalinis konkursas „Retro“

Nominacija „Už geriausią festivalio balsą ir didelį norą tobulėti“

2013
Patricija Dremaitė, Irina Borodenkova
Jaunimo talentų konkursas „Parodyk save“
Finalas
Pažymėjimas
2013-03-23
Julija Valai
Rusų kalbos ir kultūros festivalis
I
2013-04
Mokinių ansamblis
Natalija Kosakovskaja
Rusų kalbos ir kultūros festivalis
II
2013-04
Julija Valai

Populiariosios dainos konkursas „Vilniaus pavasario balsai“

I
II
II
III
2013-05-22
Artiom Nikiforov,
Patricija Dremaitė,
Dominyka Orlova,
Anastasija Michailenko
 
Irina Borodenkova
III respublikinis dainuojamos poezijos festivalis-konkursas
Laureatė
2013-10-17
Veronika Drobitko, Natalija Kosakovskaja
VI Lietuvos rusų autorinės dainos festivalis
Laureatė
2013-10-12
Veronika Drobitko, Natalija Kosakovskaja

Vilniaus miesto konkursas „Pasveikink angelą sargą“ (organizatorius - Vilniaus aps. VPK)

Nominacija „Muzikaliausias pasveikinimas“
2013-09
5B klasė,
Regina Kasperovič,
Irina Borodenkova
       
Teatras

Tarptautinis teatro festivalis Suomijoje „Mikkeli Amateur Theatre Festival“

Kvietimas
2013 m. sausio 25-27 d.
Teatras „Arlekinas“

Lietuvos mėgėjų teatro šventė „Tegyvuoja teatras“

„Ryškiausias užsienio dramaturgijos spektaklis“
2013-03-30
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis jaunimo teatro forumas „M@art контакт“ (Mogiliovas, Baltarusija)
Diplomas
2013 m. kovo 21-24 d.
Teatras „Arlekinas“

VII Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūra-šventė „Šimtakojis“ (Vilniaus miesto turas.

Regioninis turas Ignalinoje,
Finalas - Anykščiuose)
Laureato diplomas
 
 
 
 
 
2013-02-20
2013-04-21
 
 
2013-05-05
Teatro studija „Arlekinas“

Tarptautinis teatro konkursas „Vilniaus rampa – 2013“

Nominacijos „Geriausias aktorių ansamblis“, „Geriausias režisieriaus darbas“,

„Geriausias antro plano moterų vaidmuo“
2013 m. gegužės
23-26 d.
Teatro studija „Arlekinas“
 
 
 
 
 
Dominyka Orlova
Tarptautinis R.Tumino vardo teatro festivalis Druskininkuose
Diplomas
2013-08-05
Teatras „Arlekinas“
15 Mondial du Theatre de Monaco (Pasaulinis teatro festivalis Monake)
Diplomas
2013-08
19-23 d.
Teatras „Arlekinas“
 
Tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis „Baltijos rampa“
Diplomas
2013-08
13-15 d.
Teatras „Arlekinas“
Mėgėjų teatrų šventė „Kanapė – 2013“ (Trakai)
Padėkos raštas
2013-10-06
Teatro studija „Arlekinas“
Sportas
Kvadrato varžybos
III
2013-01-04
Mokinių komanda
Uždarų patalpų turizmo technikos varžybos
III
2013-02-17
5-8 kl. mokinių komanda
Tinklinio varžybos
I
2013-03-16
Mokinių komanda
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Tarptautinė St.Peterburgo olimpiada
III
2012
Julija Valai
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
2012
Agata Albu
Vilniaus miesto rusų kalbos olimpiada
I
2012
Nikita Gedgaudas
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
I
2012-12-13
Veronika Drobitko,
Ina Osina
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
II
2012-12-13
Sofija Bednova, Larisa Zenevič
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
III
2012-12-13
Ana Olševskaja, Tatjana Timko
Lietuvių kalba
Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiada
II
2012-02-24
Jana Žukova,
Asta Naruševičiūtė
Anglų kalba
Tarptautinis konkursas „Xperimania“
III
2012
Julija Šeikinaitė, Nikita Zacharov, Galina Kurčevskaja
Matematika
 
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“
Pateko į geriausiųjų 50-tuką
2012-03-15
Arsėnijus Siniovas,
Julijus Kurlavičius
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
Padėka
2012
Nikita Gedgaudas, Robertas Baravikas, Daniel Novikov, Nikita DaniliukAnton Kunčin, Gleb Zamarajev, Ina Fedaravičiūtė
Informatika
 
 
 
 
 
 
 
 
IT konkursas
„IFtorina“
III
2012-02
Daniel Aleksiuk,
Nikita Gedgaudas,
Karina Pateiko
Vilniaus miesto informatikos olimpiada
II
2012
Nikita Gedgaudas
Istorija, teisės pagrindai
Nacionalinis mokinių konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“
I
2012
Julija Valai, Julija Grigonytė, Jelizaveta Krotova, L.Mateikaitė, I.Borodenkova, T.Jakubovskaja
Ekonomika
Swedbanko čempionatas 2012
I
2012-06-04
Aleksej Filipčenko Nikita Gukov, Nikita Titov,
Olga Marinina
Swedbanko čempionatas 2012
I
2012-06-04
Karina Amosova, Juliana Gabrialovič, Diana Nazimova, Jelena Negatina, Greta Poloneičik, Olga Marinina
Geografija
Vilniaus miesto EUROSCOLA konkursas
III
2012-10
Mokinių komanda,
Simona Šilinskaitė
Chemija
Vilniaus miesto chemijos olimpiada
III
2012
Pavel Skulbeda, Natalija Romanenkova
Muzika
VIII tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta“
Diplomas
 
padėka
2012-04-15
Viktorija Dabiža
 
Ksenija Kosakovskaja
VI tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“
III vieta
 
diplomantė
2012-11-24
Artiom Nikiforov,
 
Jekaterina Blinova
 
Irina Borodenkova
Vilniaus miesto mokinių dainų konkursas „Skambi daina“
I
2012
Viktorija Dabiža,
Irina Borodenkova
Vilniaus pavasario balsai
II
2012-05-05
Viktorija Dabiža,
Irina Borodenkova
Vilniaus moksleivių šiuolaikinės muzikos festivalis „Retro“
I
2012
Viktorija Dabiža,
Viktorija Volodkovič,
Diana Dabiža, Valerija Cibulskaja
Irina Borodenkova
Rusų kalbos ir kultūros festivalis
Padėka
2012-05
Julija Valai
Tarptautinis rytų muzikos festivalis
Padėka
2012-05-04
Gimnazijos duetas
„Po tolerancijos skėčiu“ (Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazija)
Padėka
2012-11-16
N.Kosakovskaja, mokiniai
 
II Respublikinis Elenos Mezginaitės moksleivių ir jaunimo dainuojamos poezijos festivalis-konkursas
Nominacija „Už atlikimo savitumą“
2012-10-19
Julija Valai,
Natalija Kosakovskaja
Teatras
III Tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis “Vilniaus rampa – 2012”
Gran pri
 
Nominacija
„Už geriausius spektaklio kostiumus“
2012-05
24-27d.
Teatras „Arlekinas“
The VII Official NEATA Festival 2012 (Sønderborg, Denmark)
Diplomas
2012
07-31 – 08-05
 
Teatras „Arlekinas“
International festival “Insel Circus 2012” (Germany, Sylt)
Diplomas
2012-07
09-13d.
Teatras „Arlekinas“
Tarptautinis teatro festivalis “Soli pa solim” (Latvija, Rezekne)
Diplomas
2012-09
20-23
Teatras „Arlekinas“
XXI Lietuvos mėgėjų teatrų šventė „Atspindžiai“ (Mažeikikai)
Diplomas
2012-10-21
Teatras „Arlekinas“
XXI Lietuvos mėgėjų teatrų šventės „Atspindžiai“ finalas (Rokiškis)
Diplomas
2012-10-02
Teatras „Arlekinas“
Mėgėjų teatrų festivalis “Jausmų sala” (Birštonas)
Diplomas
2012-04-28
 
Teatras „Arlekinas“
Dailė
Lietuvos mokinių dailės olimpiada
II
2012-04-04
Jelizaveta Krotova,
Ina Oleškevič
Vilniaus miesto dailės olimpiada
II
2012-02
Jelizaveta Krotova,
Ina Oleškevič
Technologijos
Vilniaus miesto technologijų olimpiada
II
2012
Evalina Daraškevičiūtė, Rita Urbonaitė-Krulikovska
Vilniaus miesto technologijų olimpiada
III
2012
Jekaterina Kotelnikova, Olga Žitkevič
Tikyba
Tarptautinė olimpiada "Pravoslavų kultūros pagrindai"
I
2012
Marija Jurgelevič,
Jevgenij Sachanevičius
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Lietuvos mokinių rusų kalbos (gimtosios) olimpiada
III
2011-04-16
Aleksandra Posaškova
 
Galina Kalinina
Lietuvos mokinių rusų kalbos (gimtosios ir užsienio) olimpiados Meninio skaitymo konkursas
Nugalėtoja
2011-04-16
Aleksandra Posaškova
 
Tatjana Timko
Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
Už puikų gebėjimą reikšti savo mintis
2011-04-16
Gleb Zamarajev
III Respublikinis raiškiojo skaitymo konkursas „Rusų kalba“, skirtas F.M.Dostojevskio gimimo 190-mečiui ir M.V.Lomonosovo gimimo
300-mečiui paminėti
Didysis prizas
2011-12-10
Ana Olševskaja
 
Tatjana Timko
Vilniaus miesto rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
III
2011-02
Gleb Zamarajev,
Larisa Zenevič
Vilniaus miesto rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
Geriausiai atlikta teksto interpretacija
2011-02
Gleb Zamarajev,
Larisa Zenevič
Vilniaus miesto rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
I
2011-04
Jevgenij Paniutin
Vilniaus miesto rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
II
2011-04
Nikita Gedgaudas,
Larisa Zenevič
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
II
2011-12-02
Dmitrij Tonkovič,
Tatjana Timko
Lietuvių kalba
Vilniaus miesto mokyklų 12 klasių mokinių XXII lietuvių kalbos (valstybinės) olimpiada
 
II
 
III
2011
Denis Petrina
 
Valerija Kirjackaja Danutė Urvelienė
Vilniaus miesto 10 kl. mokinių lietuvių kalbos (valstybinės) olimpiados kūrybinė užduotis
III
2011-02
Julija Valai, Viktor Baišev, Edgaras Dilys,
Vaida Misiūrienė, Viktorija Pucilauskienė
Vokiečių kalba
Vilniaus Goethes‘s instituto konkurso „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“
Trečias etapas
Laimėtojas
2011-03
Martin Kolvianec,
Svetlana Makovskaja
Anglų kalba
Vilniaus miesto anglų kalbos olimpiada
II
2011-04
E.Krylova,
 
Larisa Soloveičik
Matematika
 
 
 
 
 
 
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra – 2011“
Nugalėtojų diplomai
2011-03-17
Gleb Zamarajev, Daniel Aleksiuk, Nikita Gedgaudas, Oleg Kiba
Chemija
 
 
Gamtos mokslų konkursas „Fizas Bio Chemis
Padėka
2011-03-24
Gimnazijos komanda
Informatika
Vilniaus miesto 22 informatikos olimpiada
I
2011
Nikita Gedgaudas
Geografija
Vilniaus miesto geografijos olimpiada
I
2011-03
Oleg Šupik,
Ana Golubovska
Biologija
Respublikinis konkursas „Ląstelė – gyvybės dalelė“ (už vaizdų audinio modelio pateikimą)
II
2011-02-03
Edvin Tomaševskij,
Natalija Liniova,
Margarita Petrova
Europos parlamento narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės inicijuojamo 2011 metų projekto Žaliasis Kodas Žalių pasakojimų konkursas
Atskiras diplomas
2011-10
Julija Grigonytė, Natalija Liniova
 
Žurnalistinis tyrimas „Klimato kaita – kaip mes galime tai kontroliuoti“
Nugalėtojai
2011
Anastasija Kardanovskaja, Anton Kunčin, Anastasija Ranceva, Kristina Volk,
Inga Zmitrovič
 
Margarita Petrova, Tatjana Zubovskaja
 
Aplinkos ir miesto tvarkymo konkursas
Laimėtojai
2011-11-25
V.Kačialovo gimnazijos mokiniai ir mokytojai
Muzika
VII respublikinis populiariosios dainos konkursas
III
 
2011-05-08
Viktorija Dabiža,
Irina Borodenkova
Tarptautinis festivalio „Baltijos Mūza – 2011“
finalas
Laureatės
2011-06
09-12 d.
Viktorija Dabiža, Ksenija Kosakovskaja
 
Irina Borodenkova
Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamos poezijos konkursas „Mano senas drauge“, skirtas poetės Elenos Mezginaitės 70 metų sukakčiai
Laureatės
2011-10-14
Ksenija Kosakovskaja,
Julija Valai,
Natalija Kosakovskaja
V tarptautinis jaunųjų talentų konkursas
Diplomantė
2011-11-19
Julija Valai
Tarptautinis vokalistų konkursas Rygoje
II
 
III
2011-11-23
Julija Valai
 
Viktorija Dabiža,
Irina Borodenkova
Lietuvos žydų bendruomenės koncertas
Padėka už dalyvavimą renginiuose
2011-03-08
Natalija Šarova (Kosakovskaja),
Julija Valai,
Viktorija Grinevič
Tarptautinis festivalis „Baltijos Mūza – 2011“
Laureatės
2011-04
Viktorija Dabiža, Ksenija Kosakovskaja
 
Irina Borodenkova
 
Lietuvos moksleivių ir jaunimo dainuojamos poezijos festivalis-konkursas
Laureatės
 
Julija Valai,
Ksenija Kosakovskaja,
Irina Borodenkova
Teatras
VI tarptautinis teatrų festivalis „Соотечественники“ (Rusija, Saransk)
Diplomas
2011-03
19-21
Teatros studija „Arlekinas“
III respublikinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Grožis išgelbės pasaulį“
I vieta
ir
nominacija
„Už geriausius spektaklio kostiumus“
2011-11
24-27d.
Teatros studija „Arlekinas“
V Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Gintarinė aušra – 2011“
Gran Pri
2011-04
17-22 d.
Teatras „Arlekinas“
Lietuvos mėgėjų teartų šventė „Tegyvuoja teatras“
Nominacijos „Ryškiausias sezono spektaklis“ nugalėtojas
2011-03-26
Teatras „Arlekinas“
Lietuvos rusų dramos teatro festivalis „Mokyklų teatras“
„Geriausias spektaklis“
 
„Geriausias pedagoginis darbas“
 
Specialusis žiūri prizas
2011
Teatro studija „Arlekinas“
 
 
 
 
 
Natalija Arechtina
Jiraskuv Hronov‘ 81
(tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis Čekijoje)
Diplomas
2011-08
05-13
 
Teatras „Arlekinas“
X mėgėju teatrų festivalis „Kanapė-2011“ (Trakai)
Padėkos raštas
2011-05-08
Teatras „Arlekinas“
Baltic Amateur Theatre Festival „Baltijas rampa 2011“ (Latvija, Elgava)
Diplomas
2011-09
08-11
Teatras „Arlekinas“
Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų šventė-apžiūra „Šimtakojis-2011“
Padėka už šventės organizavimą
2011-03-09 17-17
Teatros studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
Videomenas
7 TAMY Tarptautinis festivalis moksleiviškų filmų „Tracing Cultures in Lithuania
Padėkos raštas
2011-01-27
Mokinių komanda
Dailė
Nacionalinis moksleivių piešinių konkursas „Laisva Lietuva“
 
II
2011-03
Elizaveta Krotova,
Ina Oleškevič
Lietuvos mokinių piešinių konkursas „Išgirsk slapčiausią Šv.Velykų paslaptį“
Laureatė
2011
Elizaveta Krotova,
Ina Oleškevič
Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas
Laureatė
2011-02
Margarita Svirko,
Ina Oleškevič
Tikyba
Vilniaus miesto olimpiada«Основы православной культуры в Литве».
I
2011-12
Marija Jurgelevič,
Jevgenij Sachaniavičius
Sportas
17 gimnazijos mokinių išlaikė Lietuvos kūno kultūros ženklo normatyvus, apdovanoti KKSD diplomais ir ženkleliais.
 
Aukso su ąžuolo vainiku elito diplomai
2010 –
2 011m.
Marius Kurlavičius, Aleksandras Nikolajenko
Lietuvos benamių futbolo turnyras
Padėka už organizavimą
2011
Gimnazija, sporto mokytojai
Dviratininkų žygis
Diplomas už dalyvavimą
2011
Gimnazijos mokiniai ir mokytojai
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Respublikinė 9-12 klasių rusų kalbos olimpiada
I
2010
Denis Petrina
Galina Kalinina
Rusų kalbos festivalis
Už geriausią retorinę kalbą
2010
11-29 - 12-03
Denis Petrina
Galina Kalinina
Respublikinis jaunųjų poetų «Раздумья о России» konkursas
III
Kelionė į Novgorodą
2010
Julija Grigonytė
Ina Osina
Vilniaus miesto 9-12 klasių rusų kalbos olimpiada
II
2010
Denis Petrina
Galina Kalinina
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
I
2010-12-17
Anastasija Antonova,
Tatjana Timko
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
I
2010-12-17
Ana Olševskaja
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
III
2010-12-17
Pavel Žuk
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
I
2010-01-29
Vladislav Kežun,
Tatjana Timko
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
I
2010-01-29
Ana Olševskaja
Vilniaus miesto mokyklų rusų mokomąja kalba mokinių raiškiojo skaitymo konkursas
II
2010-01-29
Nikita Lebedev
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokinių rusų kalbos olimpiada
I
2010-04-09
Julija Valai
Ina Osina
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokinių rusų kalbos olimpiada
I
 
2010-04-09
Jevgenij Paniutin
Svetlana Zujevič
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokinių rusų kalbos olimpiada
III
2010-04-09
Viktorija Glinskaja
Svetlana Zujevič
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokinių rusų kalbos olimpiada
 
Už geriausią kūrybinį darbą
II
 
 
 
II
2010-04-09
 
 
 
2010-04-09
Nikita Gedgaudas
Larisa Zenevič
 
 
Nikita Gedgaudas
Larisa Zenevič
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokinių rusų kalbos olimpiada
I
2010-04-09
Aleksandra Turlai
Galina Kalinina
Lietuvių kalba
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas
Laureatai
2010-11-20
Elina Jurovickaja, Nikita Daniliuk
Asta Naruševičiūtė, Viktorija Pucilauskienė
Konkursas „Kuriu žodžius“
I
2010-07-01
Mokinių komanda,
Regina kasperovič
Vilniaus miesto lietuvių kalbos mažosios olimpiados
kūrybinė užduotis
 
III
2010-03-19
2D klasės mokinių komanda,
Regina Stankevič
Vilniaus miesto aiškiojo skaitymo konkursas "Lietuva istorijos vingiuose"
II
2010-04-09
Elina Jurovickaja,
Danutė Urvelienė
Matematika
Respublikinis konkursas „Virtuali kelionė“
II
2010-02
Irina Žernakova
Tarptautinis matematikos konkursas „EUKLIDES“
(respublikinis turas)
nugalėtojas
2010
Oleg Šupik
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
III
2010-01-08
J.Mokšina,
V.Arlauskienė
Vilniaus miesto matematikos olimpiada
III
2010-03
Nikita Daniliuk,
Irina Žernakova
Chemija
Vilniaus miesto 9-12 klasių chemijos olimpiada
II
2010
Marija Zacharova
Natalija Romanenkova
Fizika
Respublikinis jaunųjų tyrėjų konkursas
„Mokslų kalvė“
Nominacija „Už darbo originalumą“
2010-03-31
S.Kovalenko, V.Drobitko, A.Barbašova,
Marija Gladka
Informatika
Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“
Tarp 50 geriausių Lietuvos mokinių
20010-11
Nikita Gedgaudas, Stanislav Tetianec, Artūr Sosnovskij, Jekaterina Mokšina,
Diana Michnevič,
Valerija Kirjackaja
Vilniaus miesto 9-12 klasių informatikos olimpiada
I
2010
Arsenijų Kosakovskij
Olga Stepanova
Ekonomika
Respublikinis ekonomikos kompiuterinio modeliavimo „Kepurėlių“ čempionatas
III
2010-05-28
Jevgenij Gamper, Artūr Gorelčenka, Ivan Sergijenkov, Marius Kurlavičius;
Olga Marinina
Geografija
Vilniaus miesto geografijos olimpiada
II
2010
Oleg Šupik
Konkursas „Ką aš matau pro autobuso langą?“
Nominacija „Už detaliai ir visapusiškai atskleistą temą“
2010-01-08
I.Amelkina, I.Oleškevič, R.Stankevič
Mokinių komanda
Biologija
Projektų konkursas „Kuo aš galiu prisidėti, kad sustabdyčiau klimato kaitą?“
Padėkos raštas
2010-11
Viktorija Petrilovskaja, Viktorija Mackevič, Julija Grigonytė
 
Irina Amelkina, Natalija Liniova
Muzika
Vilniaus miesto konkursas “Skambi daina”“
Nominaciją „Už skambiausią balsą
2010-11-11
Viktoriją Dabižą
 
Irina Borodenkova
 
„Kalėdinė vakaronė“ Pabradės „Žeimenos“ gimnazijoje
Padėkos raštas
2010-01-15
Muzikinis ansamblis „Rondo“, I.Borodenkova
Vilniaus miesto vokiškos dainos konkursas
Padėkos raštas
2010-03-25
Ana Liza Zagrekova,
Irina Borodenkova
Teatras
Tarptautinis teatro festivalis „Avangardas ir tradicijos“ (Rusija, Gatčina)
Nominacija „За пленительное освоение весёлого жанра
2010-10
21-26
Teatro studija „Arlekinas“
20-toji Lietuvos miestų ir rajonų centrų mėgėjų teatrų šventė
„Atspindžiai - 2010“
Regioninis turas
Laureatas
2010-11-27
2010-12-05
Teatras „Arlekinas“
Videomenas
Respublikinis mokinių filmukų konkursas „Padėk pandai kovoti su klimato kaita“
Iš 40 filmukų į finalą atrinkti 6, iš jų – 2 V.Kačialovo gimnazijos mokinių filmukai
I
2010-02-10
4C klasės mokinių komanda,
Arsenij Kosakovskij
Technologijos
Vilniaus miesto technologijos olimpiada
III
2010-02-19
Diana Skorij,
O.Žitkevič
Etika
Vilniaus bendrojo lavinimo vidurinių mokyklų ir gimnazijų 9-10 kl. mokinių ir etikos mokytojų viktorina „Pagarba įvairovei“
Padėkos raštas
2010-04-28
Mokinių komanda, Natalija Kosakovskaja
Sportas
Respublikinis rašinio konkursas „Kas mums iš to sporto ir tos garbės“
Konkurso prizininkė
2010-02-19
Julija Grigonytė
Vilniaus miesto 61-ųjų mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybos
I
2010-03
Berniukų komanda,
Vasilij Semionov
Vilniaus miesto 61-ųjų mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybos
II
2010-03
Martin Priks
Vilniaus miesto 61-ųjų mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos
II
2010-03
Mergaičių komanda,
Vasilij Semionov
Vilniaus miesto 61-ųjų mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos
III
2010-03
Irma Fedaravičiūtė
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
VII Tarptautinė rusų kalbos olimpiada (Maskva)
Kūrybinio konkurso „Страноведение“ laimėtojos diplomas
2009 m. spalio 5-10 d.
Lidija Voroncova
Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
III
2009-03-29
Lidija Voroncova
Vilniaus miesto mokyklų
6-9 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
I
 
 
 
 
2009
Jevgenijus Paniutinas
 
Ina Osina
 
 
Vilniaus miesto mokyklų
6-9 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
III
 
2009
Jevgenij Zubovskij
(8 klasė)
 
Svetlana Zujevič
 
Vilniaus miesto mokyklų 10-11 klasių mokinių rusų gimtosios kalbos olimpiada
I
2009
Marija Zacharova
 
Roza Dimentova
 
Konkursas
„Mūsų poetinė kalba“
II
2009
Gimnazijos komanda
Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla
 
Padėkos raštai
2009-02-10
Jekaterina Kladijeva,
Beata Baranauskaitė
Lietuvių kalba
Lietuvos mokinių XX-oji lietuvių valstybinės kalbos olimpiada
I
2009-04-01
Ilona Cacarenko
Vilniaus miesto mokyklų
9-11 klasių mokinių lietuvių (valstybinės) kalbos raiškiojo skaitymo konkursas
II
2009
Vladislav Kežun
 
Viktorija Pucilauskienė
Tikslieji mokslai
Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“
I
2009-12
Artūr Drapeko
Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras“
Tarp 50 geriausių Lietuvos mokinių
2009-12
Andžejų Dovliaševič, Arsenijų Kosakovskij, Oleg Šupik
Vilniaus miesto 9-12 klasių fizikos olimpiada
 
III
 
Padėka
 
2009
 
 
Glebas Zamarajevas
 
Marija Gladka
„Vilniaus miesto 20-oji mokinių informatikos olimpiada“
(vyresniųjų mokinių grupė)
III
 
 
 
2009-02-25
 
 
 
Arsenijus Kosakovskij
 
 
 
Neakivaizdinė jaunųjų
chemikų mokyklos „Pažinimas“
Nominacija
„Geriausia 8-os laidos absolventė“
2009-01-31
Marija Zachararova
Istorija, teisės pagrindai
Projektas „Būk aktyvus Lietuvos tūkstantmečio pilietis“ (Vilniaus Martyno Mažvydo vid. mokykla)
Dalyvių diplomas
2009
Gimnazijos debatų klubas
Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“
Padėkos raštas
2009-01-14
Gimnazijos bendruomenei
 
Virginija Medaikienė
Gamtos mokslai, biologija, geografija
Projektų konkursas „Ekologija buityje, taupus vartojimas, alternatyvi energetika ir žaliavos“
I
2009-12
Mokinių ir mokytojų komandą
 
Margarita Petrova, Tatjana Zubovskaja
Programa „Vilnius – mano namai“
I
2009-12
Danuta Jablonskaja, Margarita Petrova
Vilniaus universiteto ekologijos instituto „Mokslo TV“ konkursas
I
„Už geriausią mokslinį reportažą“
2009
Arsenijų Kosakovskij, Natalija Partolina, Anžela Beinoraitė, Sergej Gaileša
 
Irina Amelkina
Vilniaus miesto geografijos olimpiada
I
2009
Oleg Šupik
Švietimo projektas
„Eko karta“
Padėkos raštas
2009-09-14
Gimnazijos bendruomenei
Visuomenės pilietinės akcija „Darom 2009“
Padėkos raštas
2009-04-18
Gimnazijos bendruomenei
Ekonomika
Respublikinio ekonomikos kompiuterinio modeliavimo čempionato „Kepurėlės“
I turas
Padėkos raštas
(komanda išrinkta dalyvauti finale)
2009-05-21
Ivan Sergijenkov,
Artūr Gorelčenka, Jevgenij Gamper, Marius Kurlavičius
 
Olga Marinina
Muzika
Tarptautinis vokalistų konkursas (Ryga)
III
2009-10-29
Viktorija Dabiža
Irina Borodenkova
IX tarptautinis vaikų meno festivalis
„Baltijos „Mūza“ - 2009“
Laureatė
Diplomas
2009 m. birželio
5-7 d.
Viktorija Dabiža
Laura Macuk
Irina Borodenkova
IV populiariosios muzikos jaunųjų dainininkų konkursas
„Pavasario garsai“
I
 
Diplomas
2009-03-10
Ksenija Kosakovskaja,
 
Jekaterina Kladijeva
 
Irina Borodenkova
 
IV tarptautinis populiariosios muzikos jaunųjų dainininkų konkursas „Vilniaus pavasario garsai“
Padėkos raštai
2009-04-16
Viktorija Dabiža
 
Ksenija Kosakovskaja
 
 
Irina Borodenkova
Mokinių meno festivalis „Rudens ritmai“
Padėkos raštai
2009-11-13
Greta Ivanova
 
Irina Borodenkova
Teatras
I Tarptautinis jaunimo teatro festivalis Austrijoje
Padėka
2009 liepos 16-27 d.
Teatro studija „Arlekinas“
X Tarptautinis teatro festivalis „Estivades“ Belgijoje
Statulė
2009
liepos 31 - rugpjūčio 7d.
Teatro studija „Arlekinas“
Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo teatrų šventė
„Šimtakojis 2009“
I
2009-02-27
Teatro studija „Arlekinas“
Regioninė vaikų ir jaunimo teatrų šventė
„Šimtakojis 2009“
Padėka
2009 m. kovo 13-14 d.
Teatro studija „Arlekinas“ (režisieriai: Tatjana Timko, Michailas Levinas)
Dailė
Lietuvos mokinių dailės olimpiada
II
 
2009-04-17
 
Anastasija Binevič
 
Vilniaus miesto mokinių dailės olimpiada
I
2009-04
Anastasija Binevič
Tarptautinis vaikų ir jaunimo piešinių „penkios laisvės“ bei plakatų „Gyvūnų portretai“ konkursas
Padėkos raštas „Už darbų savitumą ir meniškumą“
2009-10-09
Jekaterina Kanevskaja,
Ina Oleškevič
Etika
Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų 9-12 klasių mokinių etikos konferencija „Mes – Lietuvos vaikai“
Padėka
2009-03-26
Gimnazijos moksleivių komanda
 
Natalija Kosakovskaja
Sportas
Lietuvos respublikos kikbokso čempionatas
I
2009 m. spalio 3-4 d.
Artiom Neznamov
 
 
Vilniaus miesto gimnazijų berniukų tinklinio varžybos
I
2009
Mokinių komanda
Sritis
Renginio pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
III
2008-03-29
Natalija Safronova
Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiados raiškiojo skaitymo konkursas
III
2008-03-29
Juliana Galkina
Jaunųjų tėvynainių humanitarinių, gamtos ir taikomųjų mokslų VI olimpiada (Maskva)
Dalyvio sertifikatas
2008
Natalija Safronova
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokyklų mokinių raiškiojo skaitimo konkursas
(5-6 kl.)
I
 
 
 
 
2008-12-12
Veronika Drobitko
Tatjana Timko
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokyklų mokinių raiškiojo skaitimo konkursas
(9-10 kl.)
I
 
2008-12-12
Juliana Antochina
Tatjana Timko
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokyklų mokinių raiškiojo skaitimo konkursas
(7-8 kl.)
III
 
2008-12-12
Ana Olševskaja
Tatjana Timko
 
Vilniaus miesto rusų mokomąja kalba mokyklų mokinių raiškiojo skaitimo konkursas
(11-12 kl.)
III
2008-12-12
Vladislav Kežun
Tatjana Timko
Aštuntasis moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“
Padėkos raštas
2008-06-06
Vladislav Kežun, Tatjana Timko
Etika
Vilniaus miesto etikos mokytojų ir mokinių konferencija „Jaunas žmogus šiuolaikiniame pasaulyje“
 
Padėkos raštas
2008-03-13
Gimnazijos mokiniai,
Raisa Melnikova
Lietuvių kalba
Lietuvos mokinių literatūrinis kūrinių apie gamtą konkursas
I
2008-04-26
Denis Petrina,
Danutė Urvelienė
Vilniaus miesto 12 klasių mokinių lietuvių valstybinės kalbos XIX olimpiada
 
III
2008-02-28
Ksenija Paksina
13-oji Lietuvos mokinių konferencija „Saugaus eismo sampratos ugdymas visuomenėje“
Padėkos raštas
2008-04-03
Jevgenij Zubovskij,
Jevgenij Glazačiov, Artūr Drapeko
Danutė Urvelienė
Tikslieji mokslai
Lietuvos mokinių
chemijos olimpiada
II
2008
Marija Zacharova
46-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada
(10 klasių grupė)
I
2008-03-29
Marija Zacharova
Vilniaus miesto19-oji mokinių informatikos olimpiada (vyresniųjų mokinių grupė)
II
2008-04-15
Arsenij Kosakovskij
Vilniaus miesto19-oji mokinių informatikos olimpiada (vyresniųjų mokinių grupė)
III
2008-04-15
Dmitrij Šuškevič
IT konkursas „Bebras“
Pateko į geriausių respublikos mokinių 50-ką
2008-11
Arsenijų Kosakovskij, Artūr Drapeko
Gamtos mokslai, biologija, geografija
Lietuvos mokinių
biologijos olimpiada
II
2008-01-02
Marija Zacharova
Istorija, teisės pagrindai
Istorinio-kultūrinio projekto „Ką mena Lietuvos pilys?“ lankstinukų konkursas
„Pilis mano akimis“
Padėkos raštas
2008-06-12
Arsenijų Bugor,
Veslana Bialos
13-oji Lietuvos mokinių konferencija „Saugaus eismo sampratos ugdymas visuomenėje“
Padėkos raštai
2008-04-03
Jevgenij Zubovskij, Jevgenij Glazačiov,
Artūr Drapeko,
Danutė Urvelienė
Dalyvavimas talkoje, tvarkant Karoliniškių kraštovaizdžio draustinį- įspūdingo reljefo natūralios gamtos salą Vilniaus mieste
Padėkos raštai
2008-05-06
Mokinių ir mokytojų komanda
Teatras
Metų nominacija
„Aukso paukštė“
 
Nominacija „Geriausias jaunimo teatras ir vadovas“
2008-03-08
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Vilniaus rampa 2008“
Nominacija „Geriausias aktorių ansamblis“
2008-05-30
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
Vilniaus miesto jaunimo teatrų festivalis „Vilniaus rampa 2008“
I vieta
2008-04-19
 
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
I-asis respublikinis jaunimo teatrų festivalis
„DEK – 2008“
Padėkos raštas
2008-04-23
Teatro studija „Arlekinas,“
Tatjana Timko
Vilniaus miesto ugdymo įstaigų teatro kolektyvų festivalis „Vaidenis-2008“
Padėkos raštas
2008
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
X Vilniaus apskrities mokyklų teatrų konkursas „Vaivorykščių tiltai 2008“
III
2008-04-18
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
Raiškaus judesio festivalis „Juokis, gyvenime, juokis, pajaco juoku“
(S.Nėries gimnazija)
Nominacija
„Už įtaigų teatrališkumą“
2008-11-21
Teatro studija „Arlekinas,“
Tatjana Timko, Michail Levin
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos projektas
„7 įgūdžiai – per 7 dienas“
Padėkos raštas
2008-10-17
Tatjana Timko
Muzika
III tarptautinis populiariosios muzikos jaunųjų dainininkų konkursas
„Vilniaus pavasario garsai“
II
 
Padėkos raštai
2008-03-28
Juliana Andreičik
 
Anastazija Valerija Cibulskaja,
Santa Česiulytė
 
Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijos renginys „Angliškai apie mokyklos globėja“
Padėkos raštas
2008-12-08
Natalija Kosakovskaja
Vilniaus Sausio 13-osios vidurinės mokyklos renginys „Mano mokyklas
vardas mena“
Padėkos raštas
2008-01-18
Natalija Kosakovskaja
Vilniaus Mstislavo Dobužinskio vidurinės mokyklos festivalis
„Rudens ritmai“
Padėkos raštai
2008-11-27
Kenija Kosakovskaja,
Irina Borodenkova
Vilniaus miesto projektas „300 metų Antiohui Kantemirui – 70 metų Vladimirui Vysockiui“
Padėkos raštai
2008-12-11
Gimnazijos mokiniai
Natalija Kosakovskaja
Dainuojamosios poezijos vakaras „Nuo sielos nusiimkim kepures“
Padėkos raštai
2008-04-24
Jekaterina Kladijeva,
Artūr Drapeka,
Natalija Šarova
Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos renginys „Tegul meilė kuria tiltus tarp mūsų kraštų“
Padėkos raštas
2008-10-16
Jekaterina Kladijeva,
Irina Borodenkova
Dailė
Vilniaus miesto akcija „Išvalykime pasaulį“,
dailės darbų konkursas „Švarus miestas“
Padėkos raštas
2008-11-25
Katažina Mejer,
Ina Oleškevič,
Irina Soloveičik
Sportas
Vilniaus miesto 59 mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos
 
I
2008
Berniukų komanda,
Viktoras Vasčenko
Vilniaus miesto 59 mokinių sporto plaukimo varžybos
II
2008
Berniukų komanda
 
Vilniaus miesto 59 mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos
 
II
2008
Edvard Šmit
Projektas „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose 2006-2010 metais“
Padėkos raštas
2008-03-27
Gimnazijos sporto mokytojai
Karoliniškių seniūnijos mokyklų moksleivių krepšinio varžybos Loretos Asanavičiūtės taurei laimėti
Padėkos raštas
2008-04-23
Gimnazistų komanda
Viktor Vaščenko
Sritis
Konkurso pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
III
2007-04-04
Anastasija Malachova
Vilniaus miesto 10-11 klasių mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
 
Padėkos raštai
2007
Anastasija Malachova, Junona Konovalova
Vilniaus miesto mokyklų 6-9 klasių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
 
I
2007
Jvgenija Jefimova
Vilniaus miesto rusų ugdomąja kalba mokyklų raiškiojo skaitymo konkursas
II
 
2007
Valerija Pančenko
 
Tatjana Timko
Vilniaus miesto rusų ugdomąja kalba mokyklų raiškiojo skaitymo konkursas
III
 
2007
Ivan Sergijenko
 
Tatjana Timko
Vilniaus miesto rusų ugdomąja kalba mokyklų raiškiojo skaitymo konkursas
II
2007
Vladislav Kežun
 
Tatjana Timko
 
Lietuvių kalba
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas
I turas
I
2007-11-10
Vladislav Kežun
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas
laureatas
2007
Vladislav Kežun
Vaikų rašinių konkursas „Ką aš noriu pasakyti kelių eismo taisyklių pažeidėjui“
III
2007-12-17
Jelizaveta Krotova, Vaida Misūrienė
Tikslieji mokslai
45-oji Lietuvos Respublikos
chemijos olimpiada
I
2007-03-24
Marija Zacharova
Vilnius miesto 55-oji
9-12 klasių mokinių
fizikos olimpiada
II
2007-05-25
Marija Zacharova
Vilniaus miesto 18-oji mokinių informatikos olimpiada
III
2007-15-09
Arsenij Kosakovskij
Vilniaus miesto fizikos olimpiada
I
2007
Oleg Šupik
Anglų kalba
Vilniaus miesto
anglų kalbos konkursas
II
2007
Jekaterina Mironova, Jevgenij Romanenkov, Julija Antochina
Gamtos mokslai, biologija, geografija
Tarptautinė chemijos olimpiada
(Maskva)
III
2007-11
3-9d.
Marija Zacharova
Lietuvos mokinių 40-oji biologijos olimpiada
II
2007-04-06
Marija Zacharova
Konkursas „Vilniaus apskrities švietimo įstaigos gražiausia aplinka“
III
2007
Gimnazijos bendruomenė
Karoliniškių mokyklų bendruomenių akcija „Draugystės tiltai“
Padėkos raštas už akcijos organizavimą
2007-11-29
Socialinė pedagogė Liucija Stakut
Istorija, teisės pagrindai
Renginys – pilietinė akcija „Likimo ranka“
(Lietuvos žydų genocido diena)
Padėkos raštas
2007-09-24
Gimnazijos bendruomenė
Pilietinė akcija „Tiltai“ (skirta paminėti Tautos gedulo ir vilties dieną“
Padėkos raštas
2007-06-14
Gimnazijos bendruomenė
Vilniaus miesto vyresniųjų klasių mokinių teisinių žinių konkursas „Temidė“
Padėkos raštas
2007-03-22
Mokinių komanda
Teatras
Respublikinis
teatro projektas
„Erdvės kūrybai“
Nominacija
„Už temperamentą“
2007-11-30
Teatro studija „Arlekinas“
Tatjana Timko
Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro konkursas „Šimtakojis“
Vilniaus miesto turas
I
2007-03-26
Teatro studija „Arlekinas“
(vaikų grupė)
Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro konkursas „Šimtakojis“
Vilniaus miesto turas
I
2007-03-26
Teatro studija „Arlekinas“
(jaunimo grupė)
Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro konkursas „Šimtakojis“
Regioninis turas
(Druskininkai)
I
2007-04-14
Teatro studija „Arlekinas“
(jaunimo grupė)
Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro konkursas „Šimtakojis“
Regioninis turas
(Visaginas)
I
2007-04-28
Teatro studija „Arlekinas“
(vaikų grupė)
Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro konkursas „Šimtakojis“
Respublikinis turas
(Plungė)
laureatai
2007-05-17
Teatro studija „Arlekinas“
(vaikų grupė)
Respublikinis vaikų ir jaunimo teatro konkursas „Šimtakojis“
Respublikinis turas
(Jurbarkas)
laureatai
2007-05-12
Teatro studija „Arlekinas“
(jaunimo grupė)
Koncertas, skirtas 56-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados dalyviams
Padėkos raštas
2007-04-02
Teatro studija „Arlekinas“
 
Jaunųjų vaidilų forumas
Padėkos raštas
2007-05
18-22d.
Teatro studija „Arlekinas“
 
Muzika
Projektas
„Mes atsakingi už savo ateitį“
(įvairių kultūrų festivalis, organizatorė – Karoliniškių seniūnija )
Padėkos raštas
2007-09-26
Autorinių dainų klubas,
Natalija Kosakovskaja
Vilniaus Mstislavo Dobužinskio vidurinės mokyklos XI moksleivių meno festivalis „Rudens ritmai“
Padėkos raštas
2007
Juliana Andreičik, Jekaterina Kladijeva, Santa Česiulytė
Dailė
Vilniaus miesto piešinių konkursas “Žiniasklaida mūsų gyvenime”
I
2007-05-18
Anastasija Sokolova
Tarptautinis menų festivalis „Ratilai“
(Palangos senoji gimnazija)
Padėkos raštas
2007-05-04
Madų studija “Improvizacija”,
Jelena Butar
Vilniaus „Spindulio“ pagrindinės mokyklos piešinių-plakatų paroda „Kita saulės pusė“
Padėkos raštas
2007-11-23
Povilas Šulus
Karoliniškio mikrorajono mokyklų bendruomenių akcijos „Draugystės tiltai“, skirtos pasaulinei AIDS dienai paminėti viktorina „Iš tamsos į šviesą“
Diplomas „Originaliausia komanda“
2007
Mokinių komanda
Sportas
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės salės futbolo varžybos
II
2007-12-08
Berniukų komanda
 
Vilniaus miesto gimnazijų 4 žaidynių futbolo varžybos
I
2007-11-04
Mokinių komanda
Vilniaus miesto gimnazijų III spartakiados lengvosios atletikos varžybos
III
2007
Mokinių komanda
VI Vilniaus miesto gimnazijų žaidynių lengvosios atletikos varžybos
II
2007
Mokinių komanda
Vilniaus „Ryto“ vidurinės mokyklos „Taikiausios rankos“ turnyras tarp Karoliniškių mikrorajono mokyklų
II
 
II
2007-11-16
O.Skorenkov,
D.Gukov
Vilniaus neįgaliųjų vaikų ugdymo centro „Viltis“ sportinės varžybos
Padėkos raštas
2007-05-24
Moksleivių parlamentas
Liucija Stakut,
Tatjana Timko
 
Nacionalinis konkursas „Nerūkanti klasė
2006-2007“
Padėkos raštas
2007
Liucija Stakut,
Ana Aleksiuk
Sritis
Konkurso pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas (Dmitrijaus Lichačiovo 100-osioms gimimo metinėms pažymėti)
I
2006-11-24
Vladislav Kežun
Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas Dmitrijaus Lichačiovo 100-osioms gimimo metinėms pažymėti
II
2006-11-24
Margarita Chrisanova
Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas Dmitrijaus Lichačiovo 100-osioms gimimo metinėms pažymėti
II
2006-11-24
Pavel Žuk
Vilniaus miesto mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
 
III
2006-03-04
Aliona Golubovskaja
Vilniaus miesto mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiados raiškiojo skaitymo konkursas
 
I
2006-03-04
Aliona Golubovskaja
Etika
Vilniaus miesto moksleivių filosofinės etikos konkursas
I
 
Padėkos raštai
2006-02-11
Artūr Drapeko
 
Andrej Mudrov,
Aleksej Žaurov, Viktorija Drozdova, Anžela Vardanian
 
Tikslieji mokslai
Tarptautinis matematikos konkursas „Euklides“
(Lenkija)
VII
2006
Stepanov Sergej,
Galina Chijen
Vilniaus miesto mokinių informatikos olimpiada
 
Padėkos raštas
2006-05-14
Arsenij Kosakovskij
Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada
 
III
2006-03-18
Oleg Šupik
Anglų kalba
Vilniaus miesto
anglų kalbos konkursas
 
II
2006-03-09
5-6 klasių moksleiviai
Gamtos mokslai, biologija, geografija
Gamtos dienos
(jaunimo kino-foto forumas Indubakiuose
Vilko muziejuje)
laureatė
2006-08
12-15d.
Marija Zacharova
Tarptautinis vaikų ir jaunimo piešinių „Gyvūnų portretai“ bei „Penkios laisves“ konkursas
 
Pagyrimo raštas
2006-10-07
Marija Zacharova
Akcija „Rink baterijas“
Padėkos raštas
(Lietuvos respublikos Aplinkos ministerija)
2006
Moksleivių parlamentas
Tatjana Timko
Istorija, teisės pagrindai
Pilietinė akcija
„Atminties gėlė“
(Lietuvos žydų genocido diena)
Padėkos raštas
2006-09-23
Gimnazijos bendruomenė
Teatras
Panevėžio apskrities gimnazijų teatro festivalis
Padėkos raštas
2006
Teatro studija „Arlekinas“
(vaikų grupė)
Vilniaus mokinių teatrų šventė „Vaidenis“
Padėkos raštas
2006-04-06
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
 
Fabijoniškių bendruomenės šventinis koncertas
Padėkos raštas
2006-12-05
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
 
Muzika
Vilniaus moksleivių menų festivalis „Džiaukimės kartu“
Padėkos raštas
2006
Dailės darbų ir technologijos mokytojai
Karoliniškių seniūnijos šventė
„Sekmadienis Pasakų parke“
Padėkos raštas
2006-05-28
Gimnazijos moksleiviai,
Natalija Kosakovskaja
Dailė
Karoliniškių seniūnijos Žemės dienos švente
Padėkos raštas
2006-03-20
Gimnazijos moksleiviai,
Aleksandras Kosmačius
Vilniaus moksleivių menų festivalis „Džiaukimės drauge“
Padėkos raštas
2006
Dailės darbų ir technologijų mokytojams ir gimnazijos moksleiviams
Sportas
Vilniaus miesto gimnazijų
3-osios spartakiados lengvosios atletikos estafetinio bėgimo varžybos
 
III
2006
Vaikinų komanda
 
IV Vilniaus miesto gimnazijų sporto žaidynės
III
2006
Mokinių komanda
Vilniaus miesto gimnazijų 5 sporto žaidynės
III
2006-10-04
Mokinių komanda
Vilniaus miesto57 mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos
 
I
2006-04-05
Valdemar Novošinskij
Vilniaus miesto
mokinių sporto žaidynių kroso estafečių varžybos
 
I
2006-04-20
Mokinių komanda
Nacionalinis konkursas „Nerūkanti klasė
2006“
Padėkos raštas už organizavimą
2006
Socialinė pedagogė Liucija Stakut
Konkursas tarp Vilniaus miesto mokyklų „Sveikiausia klasė 2006“
Padėkos raštas už organizavimą
2006
Socialinė pedagogė Liucija Stakut,
Slaugytoja Ana Aleksiuk
Sritis
Konkurso pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
IV Tarptautinė rusų kalbos olimpiada
Laureatas
2005
Spalis-lapkritis
Dmitrij Česniuk
Lietuvos Respublikos vidurinių bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
II
2005-04-02
Dmitrij Česniuk
Konkursas „Geriausias rusų kalbos mokytojas“
(Sankt-Peterburgas)
Padėkos raštas
2005-12
05-09
Ala Šuverova
Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas rusų poeto Sergejaus Jesenino 110-osioms gimimo metinėms
 
I
2005
Sergej Kirilov,
Tatjana Timko
Vilniaus miesto raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas rusų poeto
Sergejaus Jesenino
110-osioms gimimo metinėms
III
2005
Robert Daškevič,
Tatjana Timko
Konkursas „Aš – rusų sūnus Lietuvos žemėje“
 
Padėkos raštas
2005-05-24
Julija Smirnova,
Galina Kalinina
Vilniaus miesto mokyklų rusų gimtosios kalbos olimpiada
I
2005-02-04
Valerija Kirijackaja
Vilniaus miesto mokyklų rusų gimtosios kalbos olimpiada
II
2005-02-04
Nadežda Kušner
Vilniaus miesto mokyklų rusų gimtosios kalbos olimpiada
III
2005
Juliana Galkina
Poezijos konkursas
 
Padėkos raštas
2005
Mark Ivanov
Lietuvių kalba
Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas
I
2005-11-12
Konstantin Ilkevič
Vilniaus miesto moksleivių lietuvių valstybinės kalbos raiškiojo skaitimo konkursas
III
2005-05-09
Margarita Chrisanova
Tikslieji mokslai
Vilnius miesto jaunųjų matematikų olimpiada
 
I
2005-04-21
Jekaterina Mironova
Vilniaus miesto moksleivių fizikos olimpiada
Pagyrimo raštas
2005-05-11
Vadim Goridko
Gamtos mokslai, biologija, geografija
Jaunųjų gamtininkų olimpiada
III
2005-06-05
Juliana Galkina
Vilniaus miesto moksleivių gamtos mokslų olimpiada
I
2005-04-23
Jekaterina Mironova
Vilniaus miesto moksleivių gamtos mokslų olimpiada
III
2005-04-23
Marija Zacharova
Vilniaus apskrities švietimo įstaigų gražiausios aplinkos konkursas
Padėkos raštas
2005
Gimnazijos bendruomenė
Vilniaus miesto turizmo technikos varžybos
II
2005-10-22
Mokinių komanda
Vilniaus miesto moksleivių turistinio kliūčių ruožo varžybos
II
2005-10-22
Mokinių komanda
Lietuvos vaikų ir jaunimo ekologinis aplinkotvarkos konkursas
Padėkos raštas
2005-11-12
Gimnazijos bendruomenė
Istorija,
teisės pagrindai
Vilniaus miesto istorijos ir kultūros pažinimo varžybos „Vėl Vilnium džiaugias mūsų akys“
Padėkos raštas
2005-04-29
Mokinių komanda,
Veslana Bialos
Vilniaus miesto VPK 7-ojo policijos komisariato teisinių žinių konkursas „Temidė“
II
2005-03-17
Mokinių komanda
Vilniaus miesto bendro lavinimo mokyklų civilinės saugos varžybos
Padėkos raštas
2005-05-11
Aleksandr Kosmač
Lietuvos dailės muziejaus edukacinė veikla
Padėkos raštas
2005
Gimnazijos bendruomenė
Teatras
V Lietuvos jaunųjų dramaturgų
konkursas
„Teatro plunksna“
III
2005-04-09
Marija Milaševič,
Tatjana Timko,
Danutė Urvelienė
Respublikinis gimnazijų jaunųjų kūrėjų konkursas
laureatė
2005-05
Marija Milaševič
VII Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatro festivalis „Mes“
Padėkos raštas
2005-05
28-29d.
Teatro studija „Arlekinas“
LIK klubo turnyras
(pusfinalis)
 
Diplomas
2005-04-22
Teatro studija „Arlekinas“
 
Tarptautinis projektas „Europos pilietybė: pilietiškumo suvokimas ir skatinamas“
Pažymėjimas
2005-04-30
Teatro studija „Arlekinas“,
Tatjana Timko
 
Dailė,
technologijos
Lietuvos mokinių technologijų olimpiada
III
2005-04-16
Jevgenij Glazačiov, Jekaterina Kladijeva, Aleksandra Skokunova,
Santa Česiulytė
Vilniaus miesto technologijų olimpiada „Šiuolaikiškumas ir tradicija technologiniame ugdyme“
 
I
2005-04-12
Gimnazijos grupė
Sportas
Vilniaus miesto57 mokinių sporto žaidynių vaikų lengvosios atletikos varžybos
 
II
2005-11-16
Irma Fedaravičiūtė
Vilniaus miesto moksleivių dviračio varžybos
I
2005-10-21
Mokinių komanda
Vilniaus miesto 57 mokinių sporto žaidynių futbolo varžybos
III
2005
Mokinių komanda
Vilniaus miesto56 mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso
estafečių varžybos
 
II
2005-04-21
Mokinių komanda
VI Vilniaus miesto gimnazijų 4 mokinių sporto žaidynių tinklinio varžybos
 
II
2005-04-30
Mokinių komanda
Vilniaus miesto
4 gimnazijų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos
I
I
II
II
III
III
2005-05-18
Andrej Lebedev
Aleksej Žaurov
Denis Bogdanov
Viktorija Proškina
Viktorija Drozdova
Jekaterina Butylkina
 
Lietuvos kikbokso čempionatas
I
2005
Aleksandr Olechnovič
Sritis
Konkurso pavadinimas
Prizinė vieta,
padėkos raštas
Data
Nugalėtojo
vardas ir pavardė,
mokytojas
Rusų kalba
Vilniaus miesto moksleivių rusų (gimtosios) kalbos olimpiada
I
Nominacijos:
„Geriausiai atliktas tekstas“,
„Kūrybinga interpretacija“,
„Geriausias rašinėlis“
2004-03-06
Viktorija Veikša
Lietuvių kalba
Respublikinis jaunųjų skaitovų konkursas
laureatas
2004-11-27
Gordej Kordaš
Mokyklinis laikraščių konkursas, skirtas lietuviškos spaudos grąžinimo šimtmečiui
I
2004-01-23
Laikraščio „GIK“ redakcija
Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiada
 
II
2004-02-20
Nadežda Kušner
Vilnius miesto vidurinių mokyklų ir gimnazijų popietė-konkursas
„Jais didžiuojamės“
 
III
2004-01-30
Mokinių komanda
Vilniaus miesto rašinių konkursas „Gyvenkime švariame ir sveikame mieste“
 
III
2004-11-22
Ernest Borisov
Anglų kalba
Respublikinis
anglų kalbų
teatrų festivalis
I
I
Nominacija
„Pats ekspresyviausias vaidinimas“
2004
Anastazija Žernakova
Eduard Godin
Mokinių komanda
Vilniaus miesto anglų kalbos konkursas
„Live and learn“
II
2004-01-19
5-6 klasių mokinių komanda
Tikslieji mokslai
Vilniaus miesto jaunųjų matematikų olimpiada
 
II
2004-01-24
Jelizaveta Baranova
Gamtos mokslai, biologija, geografija
Vilniaus miesto 5-6 klasių gamtos mokslų olimpiada
I
2004-04-24
Juliana Galkina
Vilniaus miesto 5-6 klasių gamtos mokslų olimpiada
I
2004-04-24
Marija Zacharova
Vilniaus miesto konkursas „Nekaltinkime gyvūnų – auklėkime žmones“
 
I
III
2004-05-13
Mokinių komanda,
Margarita Petrova
Istorija,
teisės pagrindai
Vilniaus miesto VPK 7-ojo policijos komisariato teisinių žinių konkursas „Temidė“
I
 
2004-03-02
 
Mokinių komanda
 
 
Vilniaus apskrities teisinių žinių konkursas „Temidė“
Padėkos raštas
 
2004-03-18
 
Mokinių komanda
Teatras
Respublikinis jaunimo teatrų improvizacijų festivalis-konkursas „Tiesiai į tašką“
Vilniaus regioninis turas - I vieta
Respublikinis turas – IV vieta
2004
Teatro studija „Arlekinas“
 
VI Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatro festivalis „Mes“
Padėkos raštas
2004-05
21-23d.
Teatro studija „Arlekinas“
Teatro konkursas
„Melagių fiesta“
I
2004-04
Teatro studija „Arlekinas“
Lietuvos mokyklų laikraščių konkurso laureatų apdovanojimas
 
Padėkos raštas
2004-11-01
Teatro studija „Arlekinas“
 
Vilniaus moksleivių
teatrų festivalis „Vaidenis“
 
Padėkos raštas
2004
Teatro studija „Arlekinas“
 
Muzika
VII autorinių dainų konkursas
(Visaginas)
Nominacijos: „Duetas“ – II
„Ansamblis“ – III
„Solistas“ - II
2004-06
4-6d.
Natalija Safronova, Margarita Chrisanova,
Ksenija Kosakovskaja, Jekaterina Ignatjeva, Natalija Kosakovskaja
Sportas
Vilniaus miesto gimnazijų 4 sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos
 
I
II
II
II
II
 
II
 
2004-10-07
Andrej Lebedev
Oleg Petkevič
Andrej Eitutis
Andrej Gračiov
Olga Kondratjeva
 
Vaikinų komanda
Vilniaus miesto
55 moksleivių
sporto žaidynių
lengvosios atletikos
keturkovės varžybos
 
 
I
 
2004-04-01
 
Berniukų komanda