Vilniaus
Vasilijaus Kačialovo gimnazija

Gerbiami mokinių tėveliai, prašome patvirtinti kvietimą (paspausti e. sistemoje mygtuką) 2023 m. birželio 5-6 d.

PRIIMTŲ IR NEPRIIMTŲ MOKINIŲ SĄRAŠAI: 5 kl., 6 kl., 7 kl., 8 kl., I kl., II kl., III kl., REZERVAS

 

Pakviestų mokytis mokinių sąrašas (2023-06-07)

Pakviestų mokytis mokinių sąrašas (2023-06-13)

Pakviestų mokytis mokinių sąrašas (2023-06-19)

Pakviestų mokytis mokinių sąrašas (2023-06-21)


 

  1. Primename, kad Mokymo sutartis turi būti pasirašyta ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo (automatinio priskyrimo).
  2. Tėvai (globėjai, rūpintojai), dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykę ir kt.) negalintys elektroniniu būdu pasirašyti dvišalės elektroninės mokymo sutarties, apie tai turi nedelsdami pranešti mokyklos vadovui raštu (elektroniniu pranešimu, registruotu laišku), bet ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo (automatinio priskyrimo) ir informuoti apie sutarties pasirašymo datą.
  3. Per 30 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo (automatinio priskyrimo) dienos nepasirašius dvišalės elektroninės mokymo sutarties ar nepranešus mokyklai apie neatvykimą pateisinančias priežastis arba nepateikus reikiamų dokumentų, sutartis nesudaroma ir vaikas netenka vietos ugdymo įstaigoje, o prašymai nėra atnaujinami. Prireikus koreguoti prašymą, reikia kreiptis elektroniniu paštu Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..