GIK

Mokyklos laikraštis GIK leidžiamas jau dvylika metų nuo 1996 metų. Laikraštis, kurį sudaro keturi puslapiai, išeina vieną kartą per mėnesį.

Laikraštyje yra nuolatinės rubrikos ir puslapiai, pvz.: "Mūsų apklausa", "Nuomonės", "Susipažinkime", "Literatūrinis puslapis", "Naujienos iš mokyklos parlamento", "Linksmasis puslapis". Visada išleidžiami šventiniai numeriai Mokytojo dienos, Šv. Kalėdų, Naujųjų metų bei Valentino dienos proga.
Mokiniai, tvarkantys laikraštį, griežtai paskirstytų pareių neturi, jie patys ya ir korespondentai, ir dailininkai, ir fotografai, ir laikraščio platintojai. Kiekvienas gimnazistas gali atnešti savo medžiagą į mūsų laikraštį.

GIKo įkūrėja, vyriausioji redaktorė, korektorė ir visų idėjų įkvėpėja – rusų kalbos mokytoja Ala Šuverova.


MIF – matematika, informatika, fizika. Šis laikraštis leidžiamas nuo 1997 metų lapkričio. Kiekvieną numerį ruošia skirtingų srautų bei klasių gimnazistai. Jiems padeda tiksliųjų mokslų mokytojos.

Pagrindinės MIFo temos – tai įdomūs uždaviniai, egzaminų ir olimpiadų medžiaga, gimnazijos konkursų ir viktorinų rezultatai, projektų bei kursinių darbų pristatymai. Visų mėgstamiausios rubrikos yra "Loginis praktikumas", "Matematika pertraukų metu", "Astronomija smalsiesiems".

Laikraščio redaktorė - fizikos ir astronomijos mokytoja metodininkė Marija Gladka.

«MiF» №1 spalis 2008 m. (.doc)

«MiF» №2 lapkritis 2008 m. (.doc)

«MiF» №3 gruodis 2008 m. (.doc)

«MiF» №4 vasaris 2009 m. (.doc)

«MiF» №5 kovas 2009 m. (.doc)

«MiF» №6 balandis-gegužė 2009 m. (.doc)THE KACHALOV'S TIMES

"Gyvenimo spalvos" Nr.1 2008m.lapkritis (.doc)


Keliautojų klubo laikraštis "Viskas vyko taip..."

"Viskas vyko taip...", rugsėjis 2009.

"Viskas vyko taip...", spalis 2009.

"Viskas vyko taip...", gruodis 2009.

"Viskas vyko taip...", sausis 2010.

"Viskas vyko taip...", vasaris-kovas 2010.