Spalio 4 dieną pasaulis mini gyvūnų – mūsų draugų – apsaugos dieną. Šią atradimų ir staigmenų kupiną dieną gimnazijoje vykstančiuose įvairiuose renginiuose jau keletą metų aktyviai dalyvauja 5-8 ir I gimnazijos klasių mokiniai.

5-6 klasių mokiniai noriai ir entuziastingai iš popieriaus lankstė gyvūnų figūrėles, piešė gyvūnų kaukes, dalyvavo makiažo meistriškumo klasėje, tapė fantastiškus gyvūnėlius. Penktokai turėjo unikalią galimybę susitikti su šuniu - terapeutu ir užduoti klausimus apie augintinį jo šeimininkei.

Rodydami išradingumą ir demonstruodami savo žinias, 7 klasės mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, o 8 klasės mokiniai kūrė mini projektus apie gyvūnus, įrašytus į Lietuvos Raudonąją knygą.

1F klasės gimnazistai chemijos pamokoje atliko tiriamąjį darbą, kurio metu bandė nustatyti vandens iš čiaupo kokybę. Vanduo buvo skirtas jame auginti akvariumo žuvytes.

Visi įsiminė šią dieną. Šventės dalyvių darbo rezultatus buvo galima išvysti fotoreportaže, demonstruojamame dideliame ekrane.