Europos pinigų viktorinaSveikiname I A klasės mokinius Daniilą ir Nikitą (mokytoja Olga Marinina), Europos pinigų viktorinos Lietuvos nacionalinio turo nugalėtojus. Mūsų gimnazistai viktorinoje atsakinėjo ne tik greičiausiai, bet ir buvo vienintelė komanda, pateikusi teisingus atsakymus į visus 15 klausimų. Balandžio 28-29 d. mūsų gimnazijos komanda atstovaus Lietuvai Europos pinigų viktorinos finale Belgijos sostinėje Briuselyje.

Jau antrieji metai mūsų gimnazijos pirmų klasių mokiniai dalyvauja Europos pinigų viktorinos finale, kurį kartu organizuoja Lietuvos Junior Achievement ir Lietuvos bankų asociacija. Šiemet viktorinoje dalyvavo 903 komandos, tai apie 2000 mokinių iš beveik 100 šalies mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo penkios komandos. Viktorinos užduotys buvo tiesiogiai transliuojamos internetu, o atsakymus dalyviai teikė per “Kahoot!“ mokomąją platformą.