Sausio 28 d. mūsų gimnazijoje įvyko I ir II  klasių mokinių susitikimas su VU matematikos ir informatikos metodikos katedros docentu Romualdu Kašuba. Renginio tema gana netikėta: „Apie aritmetiką ir poeziją“. Tai buvo glaudus bendravimas su labai įdomiu žmogumi, kuris geba susieti matematiką su poezija.Visiems dalyviams renginys paliko didelį įspūdį ir gerbiamas docentas pažadėjo dar ne kartą apsilankyti mūsų gimnazijoje.

Romualdas Kašuba yra labai įdomus ir visapusiškas žmogus.Jis yra daugelio straipsnių ir knygų autorius bei ilgametis tarptautinės matematinės „Kengūros“ stovyklos dėstytojas,vedantis įdomius užsiemimus lietuvių,rusų,lenkų ir anglų kalbomis.Jo moksliniai interesai:tai bendroji topologija,modernioji elementarioji matematika,matematikos istorija,pedagogika bei matematikos dėstymo metodika.