2019 m. kovo 18-22 dienomis, įgyvendinant programos ERASMUS+ projektą „BETTER BEFORE”, gimnazijos direktorė R. Dimentova, projekto koordinatorė I. Read ir mokinių grupė (Snežana, Sofija, Artiom, Artiom ir Aleksandra) lankėsi Liuksemburge, kur kartu su mokiniais iš Ispanijos, Vokietijos, Liuksemburgo, Didžiosios Britanijos ir Graikijos nagrinėjo temą „Spaudimas“. Visiems projekto dalyviams neišdildomų įspūdžių paliko komandinis darbas ir projekte sutikti žmonės. Nuotraukų kelionės ataskaita.

Šią savaitę gimnazijoje dirba socialinis dailininkas Mikhail Karikis, kuris rengia projekto „BETTER BEFORE“ dalyvių vizito veiklos planą. 2019 m. balandžio 1-5 d. mūsų gimnazija pasitinka ERASMUS+ projekto „BETTER BEFORE“ dalyvius iš Ispanijos, Vokietijos, Liuksemburgo, Didžiosios Britanijos ir Graikijos, kurie kartu su mūsų mokiniais nagrinės kitą temą – „Būti kitokiam“.