Vasario 4 d. gimnazijos mokytojų grupė dalyvavo Lietuvos novatoriško švietimo forume, kurį organizavo Švietimo ir mokslo ministerija ir bendrovė Microsoft. Forume buvo pateikti konkurso "Virtuali kelionė klasėje" rezultatai, buvo suteikta galimybė susipažinti su naujausiomis švietimo technologijomis, pasidalinti novatoriškomis idėjomis ir pasidžiaugti mūsų gimnazija.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokytojus I. Faivel, L. Soloveičik, I. Read, J. Avižinienę, A. Kotelnikovą, L. Mateikaitę, R. Kasperovič, G. Kurčevskają, J. Židovič, J. Sachanevičių, E. Manatovą, M. Gladką, I. Borodenkovą. Jų pristatytus darbus nuspręsta paviešinti kaip IKT panaudojimo mokytojų darbe pavyzdžius. Ekspertų komisija išsirinko 30 geriausių darbų, tarp jų pateko ir anglų kalbos mokytojų Galinos Kurčevskajos ir Jelenos Židovič darbas. Visus šiuos darbus galite pamatyti svetainėje http://metodika.emokykla.lt.