Praeitą penktadienį, sausio 14-ąją, Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų 12 klasių mokinių XXII lietuvių kalbos (valstybinės) olimpiada. Du joje dalyvavusius mūsų gimnazijos atstovus - Denisą Petriną ir Valeriją Kirjackają - lydėjo ypatinga sėkmė. Bendroje užduočių įskaitoje jie tapo visos olimpiados prizininkais: Denisas - II vietos nugalėtojas, Valerija - III vietos. Abu geriausiai pasirodė atlikdami atskiras užduotis. Denisas laimėjo net dvi I vietas: jis - ir geriausias olimpiados skaitovas, ir išskirtinio, originaliausio projektinio darbo autorius. Nedaug teatsiliko ir Valerija: ji, komisijos žodžiais tariant, yra raštingiausia Vilniaus mergaitė, nes atliekant kalbos vartojimo užduotis jai nebuvo lygių, tad - I vieta. Belieka pasidžiaugti gražia mūsų mokinių pergale ir palinkėti jiems taip pat palankiai besišypsančios fortūnos šalies olimpiadoje.