Kovo 21-ą dieną mūsų gimnazijoje įvyko tradicinė, jau šešerius metus organizuojama, šventė „Kačialovo dienos: metų nominacijos“. Šios šventės dalyviai – gimnazijos moksleiviai, jų tėvai, kviestieji svečiai ir, žinoma, mūsų mokytojai. Nominacijų šventė – tai diena, kai įvardijami tais metais labiausiai įvairiose srityse pasižymėję visos gimnazijos bendruomenės dalyviai.

Štai jie, iškiliausi šių metų mūsų nominantai:
1. „Metų talentas“ – Viktorija Grinevič, 2C;
2. „Metų poelgis“ - Larisa Zenevič;
3. „Metų pagalbininkas“ – Jekaterina Penkova, 1A;
4.“Metų šeima“ – Kosakovskių šeima: Natalija, Ksenija, Arsenijus;
5. „Metų nuotrauka“ – Jelena Malinina, 4C;
6. „Metų aktorius“ – Dmitrij Rožok, 8B;
7.“Gimnazijos garbė“ – Julija Antochina, 2A;
8.“Metų tėvai“ – Kira ir Aleksejus Bugajevai, „Metų tėvas“ – Valdemaras Narkovič;
9. „Metų klasės auklėtoja“ – Vaida Misiūrienė;
10.“Metų žmogus“ – Roza Dimentova.

Be šių nominantų, šventėje buvo apdovanoti mokiniai, besimokantys tik dešimtukais: Viktorija Ogonkova - 6B, Ana Senčenko – 6B, Denis Aleksiuk – 6C, Veronika Drobitko - 6C, Sava Kovalenko - 6C, Jevgenij Zubovskij - 8A, Valerija Kirjackaja - 2A, Oleg Šupik - 2A, Marija Zacharova - 3C, Juliana Galkina - 3B. 6-ųjų – 8-ųjų klasių moksleiviams buvo įteiktos 50-ies, gimnazistams – 100-o litų premijos.

Projekto „Kompiuterizuota mokytojo darbo vieta“ nugalėtoja šiais metais tapo matematikos mokytoja Teresa Ruckaja, taigi netrukus keturiasdešimtame mūsų gimnazijos kabinete puikuosis kompiuterinė įranga. Lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Pucilauskienė pripažinta geriausia metų sekretore, dovanų gavo nešiojamąjį kompiuterį.