Vilniaus
Vasilijaus Kačialovo gimnazija

Gerbiami vertintojai! Prieš vertindami mūsų svetainę, susipažinkite su jos ypatumais

Kuo gi ypatinga mūsų svetainė?? Kuo ji skiriasi nuo kitų mokyklų svetainių?

Informatyvumas

Svetainės informatyvumas - tikriausiai pats didžiausias mūsų svetainės?? skirtumas nuo kitų mokyklų svetainų. Mūsų svetainėje Jūs rasite labai daug idomios ir naudingos informacijos apie mokyklą, pradedant pagrindiniomis?? žiniomis apie mokyklą,?? jos istoriją,?? baigiant mokykliniu metiniu biudžetu ir pan.

Skyriuje? "Naujienos" beveik kiekvieną dieną yra publikuojamos naujienos apie paskutinius įvykius mokykloje, svetainės pakeitimus ir t.t.

Skyriuje? "Duomenų bazė" ? yra visa reikalinga išsami informacija apie mūsų mokyklos mokytojus ir mokinius.?  Čia Jūs rasite mokinių bei mokytojų sarašus, jų?  pamokų tvarkaraščius, išsamią informaciją apie kiekviną klasę bei mokinių ir mokytojų statistiką.

"Naudingos nuorodos" - tai suskirstytų į grupes nuorodų, kurios gali būti naudingos lankytojams, sarašas.

"Švietimo naujienos" - tai importuojamos iš portalo www.tinklas.lt (jame ir vyksta svetainių konkursas) švietimo naujienos.

Skyriuje ? "Gimtadieniai" kasdien rodomos mokinių bei mokytojų, kurie ta dieną švenčia gimtadienius,?  pavardės bei vardai, kad svetainės lankytojai nepamirštų juos pasveikinti

"Galerija" - vieta, kur publikuojamos idomios nuotraukos iš mokyklos gyvenimo. Be to, svetainės lankytojai patys gali atsiųsti savo nuotraukas ir patalpinti jas galerijoje!

"Orai" - orų Vilniuje prognozė, naudingas dalykas.

Skyriujė "Svetainės lankytojai" Jūs rasite išsamią informaciją apie kiekvieną registruotą svetainės vartotoją.

Naujiena!
Mūsų svetainėje atsirado elektroninė biblioteka!!! Bibliotekoje yra apie 1000 literatūrinių kūrinių įvairių autorių (jų apie 150). Tai 200 megabaitų teksto! Bibliotekoje yra beveik visi literatūriniai kūriniai, mokomi mokykloje! Be to, bibliotekoje veikia patogi paiškos sistema, todėl Jums bus nesunku rasti ieškomą kūrinį!

Svetainė vienu kartu yra administruojama dviejomis kalbomis - lietuvių ir rusų. Tai daro svetainę prieinama didesnei lankytojų auditorijai.

Interaktyvumas

Kūriant svetainę didelis dėmesis buvo skyriamas svetainės interaktyvumui.

"Forumas" - vieta, kur svetainės lankytojai gali pabendrauti bet kuria juos dominančia?  tema, aptarti naujienas, vykstančias mokykloje. Kuo daugiau, svetainėje yra rodomos 3 paskutini forumo prenešimai, todėl lankytojai visada žinos, ar atsirado nauji pranešimai.

"Privačios žinutės" - patogus būdas asmeniškai susisiekti su kažkuriuo tai svetainės lankytoju.

"Apklausos" pagalba lankytojai gali išrekšti savo nuomonę pagal kažokią tai konkrečią temą bei sužinoti apklausos rezultatus.

"Viktorina"- intelektualus žaidimas, kuriame svetainės lankytojai, atsakinėdami į klausimus, kaupia taškus. Geriausi viktorinos žaidėjai rodomi TOP5. Atsakęs į 5 klausimus, kiekvienas žaidėjas, kad tęsti žaidimą, turi atsiųsti savo klausimą, tokiu būdu klausimai viktorinoje niekada nesibaigia

Skyriuje "Bendravimas" kiekvienas lankytojas gali prisijungti prie mūsų mokyklos IRC kambario #Ateities ir pabendrauti su mūsų mokyklos mokiniais realiuoju laiku.

Kiekvienas užsiregistruotas vartotojas gali papildyti svetainės informaciją? ? tokiais būdais:

  • pasiūlyti savo naujieną ( WYSIWYG redaktoriaus pagalba, kuris daro naujienų rašymą patogesniu)
  • pasiūlyti nuorodą į naudingą arba įdomią svetainę
  • atsiųsti nuotraukas į fotoalbumą
  • atsiųsti savo klausimą į viktoriną

Naujiena! Nuo šiol mūsų svetainėje per kiekvieną dalykinę savaitę yra pravedamos specialios dalykinės viktorinos! Viktorinos laimėtojai apdovanojami prizais!

Funkcionalumas/Technologiškumas

Nauja svetainės versija tapo funkcionalesne bei technologiškesne, negu buvusi.

Dabar svetainės lankytojai gali susipažinti su svetainės naujienomis neįeinant į pačią svetainę naudojant naują technologiją?  "RSS". Tam pas vartotoją turi būti įdiegta speciali skaitanti RSS programėlė.

Kuo daugiau, visa reikalinga informacija yra publikuojama specialioje?  "WAP" svetainėje, skirtoje mobiliesiems telefonams. Su šitos svetainės pagalba kiekvienas maždaug šiuolaikinio mobiliojo telefono vartotojas kur jis be būtų gali sužinoti tokią informacija, kaip: mokyklos kontaktus, paskutinias svetainės naujienas, išsamią informacija apie klases, mokinius bei mokytojus su paieškos?  duomenų bazėje galimybe, bei mokytojų ir mokinių gimtadienius.?  WAP svetainės adresas toks pat - ateities.mokslo.info

Be to, mūsų svetainėje Jūs rasite svetainės lankomumo statistiką bei šiuo metu naršančiu svetainėje?  vartotojų sarašą.

Lietuvių ir rusų kalbos svetainės versijos - tai ne failų kopijos, o tik tūrinio vertimas. Todėl svetainė yra identiška kaip lietuvių, taip ir rusų kalbomis, ir todėl svetainę patogu modifikuoti.

Svetainėje yra? paieška, kuri reikiamos informacijos paiešką daro greitesnę ir patogesnę.

Kuo daugiau, visų svetainės skyrių sarašą galite rasti skyriuje "Svetainės medis"

Registracija? - tai būdas kontroliuoti ir? kaupti išsamią? ? informaciją apie svetainės lankytojus.? Užsiregistruoti vartotojai turi daugiau privalumų, pvz. jie turi platesnį priėjimą? prie kai kurių svetainės skyrių?  (forumas, viktorina, apklausa ir t.t.), kai kurios funkcijos prieinamos tik registruotiems vartotojams?  (naujienų, nuorodų, nuotraukų bei klausimų viktorinai atsiuntimas).

Dizainas

Svetainės dizainas sukurtas šiuolaikiniu oficialiu stiliumi.? Aišku, kad dizaino suvokimas - tai subjektyvus dalykas. ? Bet man pačiam jis patinka ?? 

 

Na vat, ? turbūt ir viskas. Buvusi? svetainė per praeitą mokyklų svetainių konkursą užėmė 4-ąją vietą (į 3-tuką? geriausių taip ir nepateko ).? Ši svetainė buvo sukurta specialiai tam, kad pagerinti rezultatą. Tikiuosi, kad Jūsų įvertinimas bus objektyvus? 

Svetainės autorius ir administratorius? - Aleksej Rosov

? - punktai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Tėvų linija

Tėvų linija

Nuorodos