stemBalandžio 24 d. mūsų gimnazijoje vyko netradicinė ugdymo diena – STEM (angl. S - Science, T - Technology, E - Engineering, M - Maths), kurią organizavo ir vedė tiksliųjų, ekonomikos ir gamtos mokslų mokytojai. Visi mokiniai dalyvavo renginiuose arba gimnazijoje, arba už jos ribų.

Aštuntokai apsilankė Vilniaus verslo kolegijoje, Energetikos ir technikos muziejuje, Karoliniškių gaisrinės padalinyje ir Iliuzijų kambaryje.

Devintokai dalyvavo meistriškumo pamokoje „Fotografijos menas“, Jaunųjų inžinierių mokykloje statė iš makaronų tiltus ir išbandė jų tvirtumą, eksperimentavo kūrybinėse pamokose „Gyvoji biologija“.

Dešimtokai susipažino su astronomijos pagrindais – Vilniaus planetariume klausė paskaitos „Saulės sistemos planetos“.

Trečiokai ir ketvirtokai turėjo puikią galimybę planuoti savo ateitį ir karjerą. VU, VGTU ir ISM buvo organizuojami susitikimai su šių aukštųjų mokyklų dėstytojais, vyko paskaitos. Mokiniai galėjo susipažinti su stojimo ir mokymosi sąlygomis, taip pat su studijų programomis.

Taip pat mūsų gimnaziją aplankė pradinės mokyklos „Lokiukas“ ketvirtokai, kuriems buvo vedamos matematikos, IT, fizikos ir chemijos mini pamokėlės. Vaikai noriai sprendė matematikos rebusus, galvosūkius, susipažino su 3 D modeliavimo pagrindais, taip pat dalyvavo neįprastuose fizikos ir chemijos eksperimentuose – jiems vadovavo mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai.

Dėkojame technologijų mokytojui Aleksandrui Kosmač už įdomią senos audio ir video aparatūros parodą, eksponuotą antro aukšto fojė. Visi aparatai dar veikiantys – buvo galima juos išbandyti.