Vasario 13 d. Vasilijaus Kačialovo gimnazijoje vyko miesto dešimtų ir vienuoliktų klasių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada.

Mūsų gimnazijai atstovavo Alisa Kontorovič (III A), Nadežda Šutova (III E) ir Anton Mitronin (II B).

Šių metų olimpiada, kurios šūkis „Stebuklinga garsų, jausmų ir minčių dermė...“, buvo skirta įvairių meno rūšių - literatūros, muzikos ir dailės – darnai. Dalyviams buvo privalomos keturių rūšių užduotys: testas, rašinys, teksto interpretacija ir viešasis kalbėjimas duota tema. Visi puikiai atliko darbą, bet nugalėjo trys geriausieji. Pirmą vietą laimėjo mūsų gimnazijos mokinė Alisa Kontorovič (mokytoja Ala Šuverova). Dešimt geriausių dalyvių,  tarp kurių ir mūsų mokiniai  Alisa Kontorovič, Nadežda Šutova ir Anton Mitronin, atstovaus Vilniui respublikinėje olimpiadoje Druskininkuose balandžio 5-7 dienomis.