Erasmus+Gegužės mėnesį, Italijos miestelyje Maskalučija (Mascalucia), Sicilijos saloje, vyko baigiamasis tarptautinio projekto Erasmus+ “All Together for Inclusion” dalyvių susitikimas. Baigėsi 2-us metus trūkęs mokinių ir mokytojų bendradarbiavimas iš Italijos, Lietuvos, Ispanijos, Turkijos ir Rumunijos. Bendros veiklos tema – įvairių gabumų turinčių mokinių integracija per dalyvavimą įvairiuose teatriniuose pasirodymuose.

Daugiau nei 70 mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų tiesiogiai dalyvavo projekto renginiuose: lankėsi įvairiose šalyse, susipažino su tų šalių žmonių gyvenimo būdu ir tradicijomis. Visi projekto dalyviai įgijo ne tik daug bendravimo su įvairių šalių gyventojais patirties, bet ir naujų draugų.

Išsamiau apie projekto „Erazmus +“ renginius galite paskaityti mūsų gimnazijos tinklaraštyje, skyriuje Erasmus+ , projektas “All Together for Inclusion”